App Store Google Play

«УДАР» вимагає розкрити інформацію про нового радника губернатора

23.04.2015 10:04
«УДАР» вимагає розкрити інформацію про нового радника губернатора
У зв'язку з опублікуванням в дніпропетровських ЗМІ інформації про можливе призначення радником губернатора Дніпропетровщини народного депутата України Вадима Нестеренка Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» офіційно звертається до Дніпропетровської обласної організації партії «Блок Петра Порошенка «‪‎Солідарність з пропозицією дати публічну відповідь на наступні питання:

1) Чи відповідає дійсності інформація про призначення народного депутата України Вадима Нестеренка радником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації?

2) Якщо інформація вірна, хто конкретно був ініціатором призначення Вадима ‪‎Нестеренко‬ на цей пост?

3) Чи приймає член парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Вадим Нестеренко участь у діяльності партії в нашому регіоні? Якщо так, то яке саме?

4) Також в зв'язку з інформацією про відмову персонального голосування цього нардепа за вкрай важливі законопроекти, спрямовані на зміцнення обороноздатності України, опору російської агресії, просимо уточнити: які заходи партійного впливу або впливу будуть прийняті відносно нього як політика, який, по суті, відкрито зайняв антиукраїнську і антидержавницьку позицію?

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» в даній ситуації виступає проти призначення Вадима Нестеренко на пост радника губернатора.

Дана людина не має морального права впливати на суспільно-політичне життя Дніпропетровщини.

Його можливе призначення стане приводом для конфліктів і обурення з боку тих, хто буквально ще вчора боровся з представниками влади Януковича і Партії регіонів.

Залучення до співпраці Вадима Нестеренко - це дискредитація ідеалів Революції Гідності, тривожний сигнал кадрової політики команди Президента у Дніпропетровській області, який гарантовано призведе до поразки на місцевих виборах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...