App Store Google Play

«УДАР» вимагає розкрити інформацію про нового радника губернатора

23.04.2015 10:04
«УДАР» вимагає розкрити інформацію про нового радника губернатора
У зв'язку з опублікуванням в дніпропетровських ЗМІ інформації про можливе призначення радником губернатора Дніпропетровщини народного депутата України Вадима Нестеренка Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» офіційно звертається до Дніпропетровської обласної організації партії «Блок Петра Порошенка «‪‎Солідарність з пропозицією дати публічну відповідь на наступні питання:

1) Чи відповідає дійсності інформація про призначення народного депутата України Вадима Нестеренка радником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації?

2) Якщо інформація вірна, хто конкретно був ініціатором призначення Вадима ‪‎Нестеренко‬ на цей пост?

3) Чи приймає член парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Вадим Нестеренко участь у діяльності партії в нашому регіоні? Якщо так, то яке саме?

4) Також в зв'язку з інформацією про відмову персонального голосування цього нардепа за вкрай важливі законопроекти, спрямовані на зміцнення обороноздатності України, опору російської агресії, просимо уточнити: які заходи партійного впливу або впливу будуть прийняті відносно нього як політика, який, по суті, відкрито зайняв антиукраїнську і антидержавницьку позицію?

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» в даній ситуації виступає проти призначення Вадима Нестеренко на пост радника губернатора.

Дана людина не має морального права впливати на суспільно-політичне життя Дніпропетровщини.

Його можливе призначення стане приводом для конфліктів і обурення з боку тих, хто буквально ще вчора боровся з представниками влади Януковича і Партії регіонів.

Залучення до співпраці Вадима Нестеренко - це дискредитація ідеалів Революції Гідності, тривожний сигнал кадрової політики команди Президента у Дніпропетровській області, який гарантовано призведе до поразки на місцевих виборах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...