App Store Google Play

Родинам учасників АТО компенсують комуналку і дадуть путівки

23.04.2015 17:25
Родинам учасників АТО компенсують комуналку і дадуть путівки

У Дніпропетровську 678 родин учасників антитерористичної операції отримують компенсацію на оплату житлово - комунальних послуг. Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Вікторія Сенаткіна.

 

«Така адресна допомога передбачена  міською програмою «Родина героя». Для надання компенсації у міському бюджеті виділено майже 12 мільйонів гривень. Щоб отримати допомогу учаснику АТО або будь-кому із членів його родини необхідно звернутись до районного управління праці та соціального захисту за місцем реєстрації бійця. При собі слід мати копію паспорта учасника АТО, копію його ідентифікаційного коду та довідку про участь у проведенні антитерористичної операції», - сказала Вікторія Сенаткіна.

 

Вона додала, що компенсація надається за місцем реєстрації воїна і складає 100% в межах соціальної норми. За словами начальника управління праці та соціального захисту населення, для учасників антитерористичній операції організовано оздоровлення та реабілітацію.

 

Минулого року  путівки до павлоградського санаторію «Сонячний» придбано 10 воїнам, на це витрачено 57 тисяч 600 гривень. Цього року на реабілітацію та оздоровлення учасників АТО передбачено 600 тисяч гривень.

 

«Планується оздоровлювати і дітей воїнів АТО, їм міська рада буде закуповувати путівки до дитячих таборів. Для оздоровлення учасники АТО, або члени їх родин уже можуть  подавати заявки до районного управління праці та соціального захисту населення. При собі треба мати паспорт та довідку встановленого зразка, яку видають у підрозділі, де служить військовий», - зазначила Вікторія Сенаткіна.

 

Згідно з програмою «Родина героя» одноразова матеріальна допомога надається і родинам загиблих бійців. Минулого року виплати у 100 тисяч гривень отримали 39 сімей. Цього року така допомога надана 8 родинам. Окрім того, сім'ям загиблих надається щомісячна матеріальна допомога у розмірі майже 1 тисячі 900 гривень (сума двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність). Минулого року нею скористалися 33 родини загиблих учасників АТО, у цьому році допомогу отримують 42 родини. Програмою передбачені кошти  й на поховання загиблих воїнів. У 2014 році на ці цілі було витрачено 450 тисяч гривень, з початку цього року - 212 тисяч. 

 

Міська програма «Родина героя» ухвалена у жовтні 2014 року, вона передбачає матеріальну підтримку  учасників АТО та їх родин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...