App Store Google Play

До жовтня більше 2 000 переселенців отримають житло на Дніпропетровщині

23.04.2015 17:45
До жовтня більше 2 000 переселенців отримають житло на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині перебуває моніторингова місія ЄС, яка контролює проект з реконструкції об'єктів, до яких заселять більше 2 тисяч переселенців. Це 15 об'єктів у 7 містах області - Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі, Новомосковську, Вільногірську та Жовтих Водах.

Радник голови облдержадміністрації Станіслав Молоков провів робочу зустріч з експертами програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Бернаром Венделєм та Наталією Лукашенко. Він запевнив, що співпраця у реалізації проекту буде відкритою та ефективною.

«Цей проект зацікавив ЕС тим, що він підтримує велику кількість людей, які опинилися у скрутній ситуації. До того ж, особливістю проекту є те, що багато об'єктів потрібно ремонтувати», - сказала Наталія Лукашенко.

Як зазначив керівник благодійної організації «Допомога Дніпра», дніпропетровський волонтер Владислав Макаров, наразі реалізація проекту перебуває на одному з найвідповідальніших та найважливіших етапів - розробка проектно-кошторисної вартості, обробка технічної документації тощо.

«Об'єкти достатньо складні. І кошти, які нам виділив ЄС, ми намагаємося використати максимально ефективно. Плануємо, що у жовтні переселенці вже зможуть заселитися у відремонтовані помешкання» , - додав він.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року Дніпропетровщина запропонувала Представництву ЄС в Україні 15 об'єктів, які після ремонту можуть прийняти переселенців зі Сходу країни. Це гуртожитки Дніпропетровського центру профтехосвіти, гуртожиток Обласного шкірно-венерологічного диспансеру, Дніпродзержинського індустріального коледжу Українського державного хіміко-технологічного університету тощо. У ці будинки буде поселено більш ніж 2 тис найбільш вразливих категорій переселенців: жінки, діти, люди похилого віку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...