App Store Google Play

До жовтня більше 2 000 переселенців отримають житло на Дніпропетровщині

23.04.2015 17:45
До жовтня більше 2 000 переселенців отримають житло на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині перебуває моніторингова місія ЄС, яка контролює проект з реконструкції об'єктів, до яких заселять більше 2 тисяч переселенців. Це 15 об'єктів у 7 містах області - Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі, Новомосковську, Вільногірську та Жовтих Водах.

Радник голови облдержадміністрації Станіслав Молоков провів робочу зустріч з експертами програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Бернаром Венделєм та Наталією Лукашенко. Він запевнив, що співпраця у реалізації проекту буде відкритою та ефективною.

«Цей проект зацікавив ЕС тим, що він підтримує велику кількість людей, які опинилися у скрутній ситуації. До того ж, особливістю проекту є те, що багато об'єктів потрібно ремонтувати», - сказала Наталія Лукашенко.

Як зазначив керівник благодійної організації «Допомога Дніпра», дніпропетровський волонтер Владислав Макаров, наразі реалізація проекту перебуває на одному з найвідповідальніших та найважливіших етапів - розробка проектно-кошторисної вартості, обробка технічної документації тощо.

«Об'єкти достатньо складні. І кошти, які нам виділив ЄС, ми намагаємося використати максимально ефективно. Плануємо, що у жовтні переселенці вже зможуть заселитися у відремонтовані помешкання» , - додав він.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року Дніпропетровщина запропонувала Представництву ЄС в Україні 15 об'єктів, які після ремонту можуть прийняти переселенців зі Сходу країни. Це гуртожитки Дніпропетровського центру профтехосвіти, гуртожиток Обласного шкірно-венерологічного диспансеру, Дніпродзержинського індустріального коледжу Українського державного хіміко-технологічного університету тощо. У ці будинки буде поселено більш ніж 2 тис найбільш вразливих категорій переселенців: жінки, діти, люди похилого віку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...