App Store Google Play

Агрохолдинг Касьянова вироблятиме ще 100 000 свиней на рік

23.04.2015 13:55
Агрохолдинг Касьянова вироблятиме ще 100 000 свиней на рік

Агрохолдинг KSG Agro приступає до реконструкції племзаводу в Дніпропетровській області під майданчик по відгодівлі 100 тис. голів свиней на рік, повідомив заступник гендиректора з розвитку KSG Agro Анатолій Скряга.

Про це повідомляє портал «Дело».

«Другий майданчик зараз заходить під реконструкцію. Це майданчик, яка буде вирощувати 100 тис. товарного поголів'я на рік», — сказав він, уточнивши, що одноразово вона буде вміщати 35 тис. голів. Проект планується реалізувати протягом 2016-2017 рр.

Майданчик знаходиться в двох кілометрах від свинокомплексу компанії в с. Нива Трудова, де в даний час також готуються до введення в експлуатацію 5 нових корпусів на 35 тис. поголів'я сукупно.

За словами Скряги, в цілому на цьому свинокомплексі зараз утримуються близько 50 тис. голів свиней.

Як повідомлялося, KSG Agro планує вивести свинокомплекс в с. Нива Трудова (Дніпропетровська обл.) на проектну потужність 240 тис. голів на рік до 2017 року.

Нагадаємо, у першому кварталі 2015 року українці спожили 160 тис. тонн свинини, що майже на 10% менше за січень-лютий 2014 року.

Вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових і олійних культур, овочів і фруктів, а також свинарством. В даний час в обробці у компанії 64 тис. uа в Україні.

У вересні минулого року KSG Аgro представила інвесторам нову стратегію розвитку, згідно з якою вона скоротить земельний банк за рахунок відмови від кримських активів і зосередиться на найбільш прибуткових і перспективних проектах, в числі яких: промислове свинарство, виробництво твердого біопалива, борошномельне й круп'яне виробництво.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...