App Store Google Play

Агрохолдинг Касьянова вироблятиме ще 100 000 свиней на рік

23.04.2015 13:55
Агрохолдинг Касьянова вироблятиме ще 100 000 свиней на рік

Агрохолдинг KSG Agro приступає до реконструкції племзаводу в Дніпропетровській області під майданчик по відгодівлі 100 тис. голів свиней на рік, повідомив заступник гендиректора з розвитку KSG Agro Анатолій Скряга.

Про це повідомляє портал «Дело».

«Другий майданчик зараз заходить під реконструкцію. Це майданчик, яка буде вирощувати 100 тис. товарного поголів'я на рік», — сказав він, уточнивши, що одноразово вона буде вміщати 35 тис. голів. Проект планується реалізувати протягом 2016-2017 рр.

Майданчик знаходиться в двох кілометрах від свинокомплексу компанії в с. Нива Трудова, де в даний час також готуються до введення в експлуатацію 5 нових корпусів на 35 тис. поголів'я сукупно.

За словами Скряги, в цілому на цьому свинокомплексі зараз утримуються близько 50 тис. голів свиней.

Як повідомлялося, KSG Agro планує вивести свинокомплекс в с. Нива Трудова (Дніпропетровська обл.) на проектну потужність 240 тис. голів на рік до 2017 року.

Нагадаємо, у першому кварталі 2015 року українці спожили 160 тис. тонн свинини, що майже на 10% менше за січень-лютий 2014 року.

Вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових і олійних культур, овочів і фруктів, а також свинарством. В даний час в обробці у компанії 64 тис. uа в Україні.

У вересні минулого року KSG Аgro представила інвесторам нову стратегію розвитку, згідно з якою вона скоротить земельний банк за рахунок відмови від кримських активів і зосередиться на найбільш прибуткових і перспективних проектах, в числі яких: промислове свинарство, виробництво твердого біопалива, борошномельне й круп'яне виробництво.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...