App Store Google Play

За ініціативи ОДА чемпіону Європи призначать стипендію

21.04.2015 14:37
За ініціативи ОДА чемпіону Європи призначать стипендію

Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко ініціював призначення обласної стипендії Олегу Прошаку. Про це повідомили у прес-службі ОДА.

Дніпропетровський спортсмен вперше за 21 рік став чемпіоном Європи з важкої атлетики. Розмір стипендії складатиме близько 15 тис грн.
Валентин Резніченко також вручив чемпіону та його тренеру Миколі Прядці нагрудні знаки "За розвиток регіону".

«Це великий внесок у розвиток і регіону, і країни. Я бажаю Вам успіхів у спорті та у житті в цілому. Впевнений, на спортивній арені ще не раз звучатиме ваше ім'я як переможця. А влада сприятиме тому, щоб у спортсменів були гідні умови для підготовки», - сказав Валентин Резніченко.

Олег Прошак здобув золото у найважчій категорії - понад 105 кг. Важкоатлет заробив "малу" бронзу у ривку з результатом 200 кг, "мале" золото у поштовху, здолавши 235 кг, та отримав золоту медаль в сумі з результатом у 435 кг.

«Я задоволений своїм виступом. Але розслаблятися рано - попереду чемпіонат світу в США та Олімпіада-2016 у Бразилії», - сказав Олег Прошак.

Нагадаємо, востаннє золото на чемпіонаті Європи спортсмени області завойовували в 1994 році, тоді у ваговій категорії 82 кг його здобув Вадим Бажан. Загалом важкою атлетикою в області займається 1829 людей, в тому числі 878 в дитячо-юнацьких спортивних школах. З ними працює 83 фахівця. До складу збірної команди України входить 3 спортсмени.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...