App Store Google Play

За ініціативи ОДА чемпіону Європи призначать стипендію

21.04.2015 14:37
За ініціативи ОДА чемпіону Європи призначать стипендію

Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко ініціював призначення обласної стипендії Олегу Прошаку. Про це повідомили у прес-службі ОДА.

Дніпропетровський спортсмен вперше за 21 рік став чемпіоном Європи з важкої атлетики. Розмір стипендії складатиме близько 15 тис грн.
Валентин Резніченко також вручив чемпіону та його тренеру Миколі Прядці нагрудні знаки "За розвиток регіону".

«Це великий внесок у розвиток і регіону, і країни. Я бажаю Вам успіхів у спорті та у житті в цілому. Впевнений, на спортивній арені ще не раз звучатиме ваше ім'я як переможця. А влада сприятиме тому, щоб у спортсменів були гідні умови для підготовки», - сказав Валентин Резніченко.

Олег Прошак здобув золото у найважчій категорії - понад 105 кг. Важкоатлет заробив "малу" бронзу у ривку з результатом 200 кг, "мале" золото у поштовху, здолавши 235 кг, та отримав золоту медаль в сумі з результатом у 435 кг.

«Я задоволений своїм виступом. Але розслаблятися рано - попереду чемпіонат світу в США та Олімпіада-2016 у Бразилії», - сказав Олег Прошак.

Нагадаємо, востаннє золото на чемпіонаті Європи спортсмени області завойовували в 1994 році, тоді у ваговій категорії 82 кг його здобув Вадим Бажан. Загалом важкою атлетикою в області займається 1829 людей, в тому числі 878 в дитячо-юнацьких спортивних школах. З ними працює 83 фахівця. До складу збірної команди України входить 3 спортсмени.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...