App Store Google Play

Німецьке товариство реконструює для переселенців низку об'єктів

21.04.2015 10:33
Німецьке товариство  реконструює для переселенців низку об'єктів
Чиновникик ОДА провели зустріч з представниками Німецького товариства з міжнародного співробітництва «GIZ». Під час зустрічі обговорювалися питання реконструкції будівель соціальної сфери для переселенців: гуртожитків, дитячих садків, геріатричних центрів та ін. Німецьке співтовариство виразило готовність профінансувати реконструкцію соціально важливих об'єктів.

Дніпропетровщина продовжує тісну співпрацю з німецьким товариством «GIZ». У регіоні вже збудовано за їх підтримки 5 модульних будинків, що стали тимчасовим житлом для переселенців. Наразі товариство має намір підтримати Дніпропетровщину у реконструкції важливих соціальних об'єктів, що стануть постійним житлом для переселенців та допоможуть їм інтегрувати у наш регіон. Це гуртожитки, дитячі садки, геріатричні центри тощо.

Наразі делегація вже ознайомилася з п'ятьма об'єктами. Зокрема, оглянули Дніпропетровський геріатричний пансіонат, де необхідно реконструювати один поверх діючого корпусу. Це дозволить додатково розмістити 60 переселенців похилого віку.

Обласна влада запропонувала до реконструкції дитячий садок «Зоренька» у Дніпродзержинську, що не діяв з 2002 року. Приміщення дитсадка потребує капітального ремонту даху, комунікацій та внутрішніх приміщень. Після ремонту дитячий садок зможе прийняти на навчання 120 дітей.

Гуртожиток економічного коледжу, що також знаходиться у Дніпродзержинську, після капітального ремонту зможе забезпечити постійним житлом 235 переселенців.

Також представники GIZ оглянули пожежно-рятувальну частина ГУДСНС та опорний пункт загінно-технічної служби ГУДСНС у Дніпропетровську. На цих об'єктах після ремонту можна буде розміщувати гуманітарну допомогу з Європи для переселенців.

Загалом до кінця тижня німецька делегація ознайомиться з 10 соціально важливими об'єктами, що потребують ремонту на Дніпропетровщині. Після цього співтовариство визначиться з об'єктами для реконструкції та обсягом фінансування. Перевагу будуть надавати містам, де вже є побудовані німецькі модульні будинки.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...