App Store Google Play

Німецьке товариство реконструює для переселенців низку об'єктів

21.04.2015 10:33
Німецьке товариство  реконструює для переселенців низку об'єктів
Чиновникик ОДА провели зустріч з представниками Німецького товариства з міжнародного співробітництва «GIZ». Під час зустрічі обговорювалися питання реконструкції будівель соціальної сфери для переселенців: гуртожитків, дитячих садків, геріатричних центрів та ін. Німецьке співтовариство виразило готовність профінансувати реконструкцію соціально важливих об'єктів.

Дніпропетровщина продовжує тісну співпрацю з німецьким товариством «GIZ». У регіоні вже збудовано за їх підтримки 5 модульних будинків, що стали тимчасовим житлом для переселенців. Наразі товариство має намір підтримати Дніпропетровщину у реконструкції важливих соціальних об'єктів, що стануть постійним житлом для переселенців та допоможуть їм інтегрувати у наш регіон. Це гуртожитки, дитячі садки, геріатричні центри тощо.

Наразі делегація вже ознайомилася з п'ятьма об'єктами. Зокрема, оглянули Дніпропетровський геріатричний пансіонат, де необхідно реконструювати один поверх діючого корпусу. Це дозволить додатково розмістити 60 переселенців похилого віку.

Обласна влада запропонувала до реконструкції дитячий садок «Зоренька» у Дніпродзержинську, що не діяв з 2002 року. Приміщення дитсадка потребує капітального ремонту даху, комунікацій та внутрішніх приміщень. Після ремонту дитячий садок зможе прийняти на навчання 120 дітей.

Гуртожиток економічного коледжу, що також знаходиться у Дніпродзержинську, після капітального ремонту зможе забезпечити постійним житлом 235 переселенців.

Також представники GIZ оглянули пожежно-рятувальну частина ГУДСНС та опорний пункт загінно-технічної служби ГУДСНС у Дніпропетровську. На цих об'єктах після ремонту можна буде розміщувати гуманітарну допомогу з Європи для переселенців.

Загалом до кінця тижня німецька делегація ознайомиться з 10 соціально важливими об'єктами, що потребують ремонту на Дніпропетровщині. Після цього співтовариство визначиться з об'єктами для реконструкції та обсягом фінансування. Перевагу будуть надавати містам, де вже є побудовані німецькі модульні будинки.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...