App Store Google Play

Купрій наполягає на виключенні Кучми з Конституційної комісії

21.04.2015 15:26
Купрій наполягає на виключенні Кучми з Конституційної комісії

Народний депутат Віталій Купрій вимагає виключення другого президента України Леоніда Кучми зі складу Конституційної комісії, стверджуючи, що його перебування в комісії є ганьбою для нинішнього Президента України Петра Порошенка і образою українського народу.

Депутатський запит із відповідною вимогою Купрій направив Президенту Петру Порошенку.

«Включення Леоніда Кучми до складу Конституційної комісії шокувало українське суспільство. Саме Кучма є хрещеним батьком української корупції та фундатором злочинної системи Кучми-Януковича, проти якої повстали два Майдани. Системи, яка до цього часу ще не поборена та принесла Україні величезні втрати та страждання», - зазначається у запиті Віталія Купрія.

Купрій процитував також слова голови Комітету ВРУ з питань закордонних справ Ганни Гопко, згідно з якими Кучма відповідає за створення злочинної кланово-мафіозної системи у владі, за віддачу «в багаторічний лізинг» місцевому криміналітету сходу України, за знищення правосуддя та армії, за фальсифікацію виборів, за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе та системне насильство проти журналістів та політичних активістів.

Величезною помилкою Петра Порошенка, на думку Ганни Гопко, є також те, що Леонід Кучма був призначений «переговорником» у врегулюванні конфлікту на сході України, оскільки він є повністю залежним від російської сторони та особисто від президента РФ Володимира Путіна.

Таким чином, зазначається у запиті Віталія Купрія, покладена на Кучму роль «переговорника» лише підігрує терористам і посилює їх позиції. У документі також нагадується, що через свою репутацію ще до недавнього часу окремі члени родини Кучми були нев'їздними до США.

«Допускати «вірус Кучми» у конституційний процес є неприпустимим, це вкрай небезпечне явище, яке унеможливить позитивні зміни в країні», - резюмує Віталій Купрій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...