App Store Google Play

Дніпряни з початку року 96 разів цікавились діяльністю органів влади

21.04.2015 13:15
Дніпряни з початку року 96 разів цікавились діяльністю органів влади

За І квартал 2015 року до облдержадміністрації надійшло 96 запитів на публічну інформацію. Дві третини запитів - близько 62% - отримано електронною поштою. Тенденція переходу на електронне спілкування спостерігається вже не перший рік - мешканці області віддають перевагу сучасним комунікаціям. Про це повідомляє сектор забезпечення доступу до публічної інформації управління організаційної роботи апарату Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Більшість запитів на доступ до публічної інформації надходить електронною поштою, і відсоток таких запитів постійно зростає. Ми розуміємо, що електронна пошта - це зручно, швидко та не забирає багато часу у громадян, тому й приділяємо особливу увагу розвитку е-урядування», - наголошує завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації управління організаційної роботи апарату Дніпропетровської облдержадміністрації Лілія Романюк.

Вона додала, що особисто звертаються із запитами на публічну інформацію лише 5% громадян, інші обирають для звернень традиційно звичайну пошту (32%).

Зазвичай жителі Дніпропетровщини цікавляться інформацією щодо діяльності місцевих органів виконавчої влади, транспорту та зв'язку, реалізації житлової політики, будівництва.

Як переконує чиновнция, усі отримані запити були оперативно розглянуті. а заявники отримали відповідь протягом 5 робочих днів відповідно до діючого законодавства.

Лілія Романюк також нагадала, що документи щодо діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації, соціально-економічний розвиток, бюджет області розміщені на офіційному сайті облдержадміністрації та веб-порталі "Відкрита влада".

Відомості про стан виконання запитів, що надходили до облдержадміністрації, систематично розміщуються на офіційному сайті облдержадміністрації у рубриці "Доступ до публічної інформації".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...