App Store Google Play

Дніпряни з початку року 96 разів цікавились діяльністю органів влади

21.04.2015 13:15
Дніпряни з початку року 96 разів цікавились діяльністю органів влади

За І квартал 2015 року до облдержадміністрації надійшло 96 запитів на публічну інформацію. Дві третини запитів - близько 62% - отримано електронною поштою. Тенденція переходу на електронне спілкування спостерігається вже не перший рік - мешканці області віддають перевагу сучасним комунікаціям. Про це повідомляє сектор забезпечення доступу до публічної інформації управління організаційної роботи апарату Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Більшість запитів на доступ до публічної інформації надходить електронною поштою, і відсоток таких запитів постійно зростає. Ми розуміємо, що електронна пошта - це зручно, швидко та не забирає багато часу у громадян, тому й приділяємо особливу увагу розвитку е-урядування», - наголошує завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації управління організаційної роботи апарату Дніпропетровської облдержадміністрації Лілія Романюк.

Вона додала, що особисто звертаються із запитами на публічну інформацію лише 5% громадян, інші обирають для звернень традиційно звичайну пошту (32%).

Зазвичай жителі Дніпропетровщини цікавляться інформацією щодо діяльності місцевих органів виконавчої влади, транспорту та зв'язку, реалізації житлової політики, будівництва.

Як переконує чиновнция, усі отримані запити були оперативно розглянуті. а заявники отримали відповідь протягом 5 робочих днів відповідно до діючого законодавства.

Лілія Романюк також нагадала, що документи щодо діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації, соціально-економічний розвиток, бюджет області розміщені на офіційному сайті облдержадміністрації та веб-порталі "Відкрита влада".

Відомості про стан виконання запитів, що надходили до облдержадміністрації, систематично розміщуються на офіційному сайті облдержадміністрації у рубриці "Доступ до публічної інформації".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...