App Store Google Play

Депутат Бундестага: Росія воює не тільки проти України, а й проти Європи

21.04.2015 19:21
Депутат Бундестага: Росія воює не тільки проти України, а й проти Європи

«Ми розуміємо те, що це війна не тільки проти України, що це війна проти Європи і тому будемо раді отримувати з України конкретну інформацію, яку ми будемо доносити і поширювати в Європі та Німеччині». Так сказала про війну на Донбасі депутат Бундестагу Віола фон Крамон в Дніпропетровську під час зустрічі делегації Німеччини з представниками Національного інституту стратегічних досліджень, вченими, громадськістю, представниками політичних партій.

 

Обговорюючи військовий конфлікт, представники Німеччини відзначили, що війна Донбасом не обійдеться, Росія хоче всю Україну і підтвердження тому дії Путіна на економічному, військовому, газовому та інших напрямках.

 

У свою чергу заступник голови обласної організації партії «Блок Петра Порошенка« Солідарність», депутат Дніпропетровської облради Владислав Романов заявив, що війна розповзається на Європу і Росія намагатиметься розгойдати ситуацію в Європі через соціальні протести.

 

Депутат облради вважає, що європейські партнери повинні переходити до питань юридичної відповідальності Путіна за перекидання на територію суверенної держави військової техніки і персоналу та здійснення вбивств мирних громадян України.

 

Він підкреслив, що Україна очікує, що з боку ЄС будуть посилені заходи тиску на Росію для вирішення ситуації, які не зашкодять перш за все національним інтересам і територіальній цілісності України.

 

«Нам необхідно зараз розуміти, що буде надана політична і дипломатична підтримка виходячи з того, що війна розповзається. Помилка вважати, що вдалося зупинити війну на Донбасі. Тому тиск економічний, політичний, дипломатичний має бути посилений», - вважає Владислав Романов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...