App Store Google Play

Депутат Бундестага: Росія воює не тільки проти України, а й проти Європи

21.04.2015 19:21
Депутат Бундестага: Росія воює не тільки проти України, а й проти Європи

«Ми розуміємо те, що це війна не тільки проти України, що це війна проти Європи і тому будемо раді отримувати з України конкретну інформацію, яку ми будемо доносити і поширювати в Європі та Німеччині». Так сказала про війну на Донбасі депутат Бундестагу Віола фон Крамон в Дніпропетровську під час зустрічі делегації Німеччини з представниками Національного інституту стратегічних досліджень, вченими, громадськістю, представниками політичних партій.

 

Обговорюючи військовий конфлікт, представники Німеччини відзначили, що війна Донбасом не обійдеться, Росія хоче всю Україну і підтвердження тому дії Путіна на економічному, військовому, газовому та інших напрямках.

 

У свою чергу заступник голови обласної організації партії «Блок Петра Порошенка« Солідарність», депутат Дніпропетровської облради Владислав Романов заявив, що війна розповзається на Європу і Росія намагатиметься розгойдати ситуацію в Європі через соціальні протести.

 

Депутат облради вважає, що європейські партнери повинні переходити до питань юридичної відповідальності Путіна за перекидання на територію суверенної держави військової техніки і персоналу та здійснення вбивств мирних громадян України.

 

Він підкреслив, що Україна очікує, що з боку ЄС будуть посилені заходи тиску на Росію для вирішення ситуації, які не зашкодять перш за все національним інтересам і територіальній цілісності України.

 

«Нам необхідно зараз розуміти, що буде надана політична і дипломатична підтримка виходячи з того, що війна розповзається. Помилка вважати, що вдалося зупинити війну на Донбасі. Тому тиск економічний, політичний, дипломатичний має бути посилений», - вважає Владислав Романов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...