App Store Google Play

У Дніпропетровську відкрили новітній пам’ятник невідомим бійцям

20.04.2015 15:56
У Дніпропетровську відкрили новітній пам’ятник невідомим бійцям
Пам'ятник загиблим героям відкрили сьогодні у Дніпропетровську на Краснопільському цвинтарі. Меморіал присвячений загиблим бійцям АТО, чиї імена ще не встановлені.

Автором пам'ятника виступив скульптор і підприємець Володимир Нижник. Він створив меморіал власним коштом. Раніше В.Нижник створив пам'ятник Сергію Нігояну.

Покласти квіти до нововідкритого меморіалу прибули керівники Дніпропетровської облдержадміністрації, радниця президента Ольга Богомолець, а також екс-заступник голови ОДА Геннадій Корбан.

«Ми - «укропи» - молоді та нові українські політики, присягаємо перед прахом загиблих, що витравимо всю бюрократичну нечисть, яка залізла у київські кабінети, яка обманює і обкрадає всіх нас, витравимо всю цю мерзоту Януковича-Вілкула, яка чекає свого реваншу», - завив Геннадій Корбан.

По завершенню офіційної церемонії відкриття меморіалу - коли пам'ятник освятили, військові випустили автоматні черги у пам'ять по загиблих, а міліціонери випустили у повітря зграю голубів миру - біля меморіалу з'явився лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош. Він оглянув пам'ятник і не спілкуючись із журналістами, через кілька хвилин поїхав.

Довідка: за офіційними даними з початку проведення АТО до відділів СМЕ Дніпропетровської області надійшли 840 тіл, 454 з них - у 2015 році. З них досі не впізнаними залишаються 221 особа, 125 з яких уже захоронені. Встановлення осіб загиблих продовжується шляхом проведення ДНК-експертиз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...