App Store Google Play

У Дніпропетровську відкрили новітній пам’ятник невідомим бійцям

20.04.2015 15:56
У Дніпропетровську відкрили новітній пам’ятник невідомим бійцям
Пам'ятник загиблим героям відкрили сьогодні у Дніпропетровську на Краснопільському цвинтарі. Меморіал присвячений загиблим бійцям АТО, чиї імена ще не встановлені.

Автором пам'ятника виступив скульптор і підприємець Володимир Нижник. Він створив меморіал власним коштом. Раніше В.Нижник створив пам'ятник Сергію Нігояну.

Покласти квіти до нововідкритого меморіалу прибули керівники Дніпропетровської облдержадміністрації, радниця президента Ольга Богомолець, а також екс-заступник голови ОДА Геннадій Корбан.

«Ми - «укропи» - молоді та нові українські політики, присягаємо перед прахом загиблих, що витравимо всю бюрократичну нечисть, яка залізла у київські кабінети, яка обманює і обкрадає всіх нас, витравимо всю цю мерзоту Януковича-Вілкула, яка чекає свого реваншу», - завив Геннадій Корбан.

По завершенню офіційної церемонії відкриття меморіалу - коли пам'ятник освятили, військові випустили автоматні черги у пам'ять по загиблих, а міліціонери випустили у повітря зграю голубів миру - біля меморіалу з'явився лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош. Він оглянув пам'ятник і не спілкуючись із журналістами, через кілька хвилин поїхав.

Довідка: за офіційними даними з початку проведення АТО до відділів СМЕ Дніпропетровської області надійшли 840 тіл, 454 з них - у 2015 році. З них досі не впізнаними залишаються 221 особа, 125 з яких уже захоронені. Встановлення осіб загиблих продовжується шляхом проведення ДНК-експертиз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...