App Store Google Play

Суд випустив на свободу організаторів побиття активістів 26 січня

20.04.2015 14:13
Суд випустив на свободу організаторів побиття активістів  26 січня

Екс-віце-губернатор Дніпропетровщини Ростислав Ботвінов і заступник голови облради Віктор Науменко рішенням Апеляційного суду Дніпропетровської області відпущені з-під варти. Про це повідомляє Геннадій Корбан у відкритому листі до Президента України Петру Порошенку.

За інформацією екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА, співучасників організації побиття дніпропетровського Євромайдан 26 січня 2014 року, на той момент заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ростислава Ботвінова, заступника голови облради Віктора Науменка, колишнього директора КП «Дніпроміськелектротранс» Андрія  Камінського та колишнього директора ДП «Дніпрмашзбагачення» Оксану Акименко відпустили з-під варти навіть без застави.

Останні двоє посадовців завдали дежаві неабиякої фінансової шкоди: Камінський завдяки корупційній схемі Вілкула-Романенко завдав бюджету шкоди щонайменше на 100 мільйонів, Акименко - на 74,3 млн.грн.«Сподіваюся, що ви приймете негайних заходів хоча б за наведеними нижче фактам.

Рішеннями того самого Апеляційного суду на свободу вийшли також організатор конвертаційного центру Роман Гостєв і два його спільника. Суд першої інстанції визначив суму застави у розмірі 5 млн. грн. кожному. Втім, заставу внесно не було, а через два місяці утримання під вартою підозрюваних випустили без застави.

Через два тижні перебування під вартою на волю вийшов і організатор нелегального виробництва горілки в м Кривий Ріг Олександр Володін. Рішення суду першої інстанції про заставу у 2,9 млн.грн також було оскаржене.

Корбан вважає, що подібні рішення суду, є нічим іншим, як «зрадою пам'яті дніпропетровців, які загинули на Майдані і фронті війни з терористами і окупантами за право всіх дітей України жити у вільній країні кращим життям". Він звернувся до Глави держави з проханням вжити негайних заходів для відновлення справедливості, а також уникнення  підриву залишків довіри суспільства до держави і надій людей на можливість очищення і оновлення влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...