App Store Google Play

Суд випустив на свободу організаторів побиття активістів 26 січня

20.04.2015 14:13
Суд випустив на свободу організаторів побиття активістів  26 січня

Екс-віце-губернатор Дніпропетровщини Ростислав Ботвінов і заступник голови облради Віктор Науменко рішенням Апеляційного суду Дніпропетровської області відпущені з-під варти. Про це повідомляє Геннадій Корбан у відкритому листі до Президента України Петру Порошенку.

За інформацією екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА, співучасників організації побиття дніпропетровського Євромайдан 26 січня 2014 року, на той момент заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ростислава Ботвінова, заступника голови облради Віктора Науменка, колишнього директора КП «Дніпроміськелектротранс» Андрія  Камінського та колишнього директора ДП «Дніпрмашзбагачення» Оксану Акименко відпустили з-під варти навіть без застави.

Останні двоє посадовців завдали дежаві неабиякої фінансової шкоди: Камінський завдяки корупційній схемі Вілкула-Романенко завдав бюджету шкоди щонайменше на 100 мільйонів, Акименко - на 74,3 млн.грн.«Сподіваюся, що ви приймете негайних заходів хоча б за наведеними нижче фактам.

Рішеннями того самого Апеляційного суду на свободу вийшли також організатор конвертаційного центру Роман Гостєв і два його спільника. Суд першої інстанції визначив суму застави у розмірі 5 млн. грн. кожному. Втім, заставу внесно не було, а через два місяці утримання під вартою підозрюваних випустили без застави.

Через два тижні перебування під вартою на волю вийшов і організатор нелегального виробництва горілки в м Кривий Ріг Олександр Володін. Рішення суду першої інстанції про заставу у 2,9 млн.грн також було оскаржене.

Корбан вважає, що подібні рішення суду, є нічим іншим, як «зрадою пам'яті дніпропетровців, які загинули на Майдані і фронті війни з терористами і окупантами за право всіх дітей України жити у вільній країні кращим життям". Він звернувся до Глави держави з проханням вжити негайних заходів для відновлення справедливості, а також уникнення  підриву залишків довіри суспільства до держави і надій людей на можливість очищення і оновлення влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...