App Store Google Play

На травневі свята Дніпропетровськ охоронятимуть посилено

20.04.2015 10:31
На травневі свята Дніпропетровськ охоронятимуть посилено

Напередодні відзначення 70-ліття завершення Другої світової війни на вулиці Києва, Одеси, Харкова та Дніпропетровська виведуть посилені патрулі Міністерства внутрішніх справ і Національної гвардії України. Про це премʼєр-міністр Арсеній Яценюк заявив в інтерв'ю телеканалу «Україна».

Глава уряду не виключив, що посилене патрулювання можуть запровадити й в інших містах, де виникне загроза загострення і провокацій. Загалом у містах України під час заходів із відзначення 70-ліття завершення Другої світової війни посилене патрулювання вестимуть сили Міністерства внутрішніх справ.

У відповідь на запитання щодо вбивств, що відбулися в Києві раніше цього тижня, Арсеній Яценюк зазначив, що створено слідчо-оперативну групу, «до складу якої входять найкращі фахівці Генеральної прокуратури України і Міністерства внутрішніх справ». «Розслідування - під постійним контролем», - цитує премʼєр-міністра прес-служба уряду.

На думку Яценюка, в Україні триває «нагнітання і ескалація ситуації»: «У тому числі перед травневими святами, робиться це антиукраїнськими силами за класичним російським сценарієм дестабілізації країни. Адже в Путіна є декілька планів дестабілізації».

«Безпека громадян, боротьба з тероризмом і уникнення провокацій - це завдання, які зараз стоять перед травневими святами», - наголосив премʼєр-міністр.

Україна цього року відзначатиме 70-річчя завершення Другої світової війни 8 і 9 травня. Згідно з указом президента України, 8 травня буде Днем памʼяті і примирення, 9 травня - Днем Перемоги.

Раніше цього тижня у Києві вбили колишнього народного депутата Олега Калашникова і журналіста Олеся Бузину. Обидві справи розслідуються за статтею про умисне вбивство.

Радник міністра внутрішніх справ України, народний депутат Антон Геращенко («Народний фронт») не виключив, що до вбивства Олеся Бузини може бути причетна Росія. У МЗС Росії цю заяву назвали «абсурдною».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...