App Store Google Play

Танковий батальйон «Звіробій» забезпечено криптованим цифровим зв’язком

17.04.2015 09:08
Танковий батальйон «Звіробій» забезпечено криптованим цифровим зв’язком

У районі Карлівки Донецької області вже змінили застаріле совкове обладнання на 9 танках, привезли 12 радіостанцій для ще 12 броньованих машин. Загалом у планах переобладнати 32 бойові машини. Усі радіостанції закуповуються коштом "Фонду оборони країни".

Заступник командира 3-го танкового батальйону "Звіробій" Олександр Васильович дуже вдячний за це усім благодійникам Фонду і офіцерам ОПСЗ:

- З допомогою «Фонду оборони країни» ми маємо змогу чути один одного і в бою, і поза боєм, і комунікувати. Бути при цьому непомітними, і мати постійний зв'язок.

Цей достатньо серйозний проект має стати взірцем для командування ЗСУ, як потрібно оптимізувати радіозв'язок у танковому батальйоні, а також у бригаді, якій приданий цей танковий батальйон.

- Ми переробляємо електронну систему броні, електронну систему танків для того, щоб можна було спілкуватися як в системі закритого криптованоого зв'язку стандарту DMR, так і в відкритому зв'язку на радіостанціях R123 і R173. Зрозуміло, що ця техніка доволі стара. Зараз треба закрити радіозв'язок, щоб ворог не зміг промоніторити, не зміг відстежити те, що відбувається в радіоефірі, - пояснює командир ОПСЗ Павло Хазан.

На згадку про себе танкісти "Звіробоя" подарували зв'язківцям кружки з символікою свого батальйону. А ще офіцери ОПСЗ та заступник командира сфотографувалися з прапором 3-го танкового батальйону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...