App Store Google Play

Танковий батальйон «Звіробій» забезпечено криптованим цифровим зв’язком

17.04.2015 09:08
Танковий батальйон «Звіробій» забезпечено криптованим цифровим зв’язком

У районі Карлівки Донецької області вже змінили застаріле совкове обладнання на 9 танках, привезли 12 радіостанцій для ще 12 броньованих машин. Загалом у планах переобладнати 32 бойові машини. Усі радіостанції закуповуються коштом "Фонду оборони країни".

Заступник командира 3-го танкового батальйону "Звіробій" Олександр Васильович дуже вдячний за це усім благодійникам Фонду і офіцерам ОПСЗ:

- З допомогою «Фонду оборони країни» ми маємо змогу чути один одного і в бою, і поза боєм, і комунікувати. Бути при цьому непомітними, і мати постійний зв'язок.

Цей достатньо серйозний проект має стати взірцем для командування ЗСУ, як потрібно оптимізувати радіозв'язок у танковому батальйоні, а також у бригаді, якій приданий цей танковий батальйон.

- Ми переробляємо електронну систему броні, електронну систему танків для того, щоб можна було спілкуватися як в системі закритого криптованоого зв'язку стандарту DMR, так і в відкритому зв'язку на радіостанціях R123 і R173. Зрозуміло, що ця техніка доволі стара. Зараз треба закрити радіозв'язок, щоб ворог не зміг промоніторити, не зміг відстежити те, що відбувається в радіоефірі, - пояснює командир ОПСЗ Павло Хазан.

На згадку про себе танкісти "Звіробоя" подарували зв'язківцям кружки з символікою свого батальйону. А ще офіцери ОПСЗ та заступник командира сфотографувалися з прапором 3-го танкового батальйону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...