App Store Google Play

Підприємці готові профінансувати перейменування центрального проспекту

17.04.2015 13:40
Підприємці готові профінансувати перейменування центрального проспекту
Учасники ГО "Самозахист підприємців" розповсюдили звернення до в.о. міського голови про перейменування головного проспекта Дніпропетровська на честь Олександра Поля.

"Нарешті в 2015 році, у зв'язку зі змінами Законодавства України , а саме з прийняттям Верховною Радою Закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки" (ЗУ№ 2558 від 09.04.2015), з'явилася можливість віддати належну шану людині, що стала справжньою легендою нашого міста.

Про нього ще в XIX сторіччі писав відомий письменник Володимир Гіляровський «Он умер, но если я пишу настоящие строки, ради которых очутился в Екатеринославе, так только потому, что он жил. Поэтому же растет Екатеринослав, поэтому же самому теперь кипит здесь подземная горячка вокруг него...»", - зауважують активісти. 

У зверненні йдеться про те, що всі фінансову витрати на  перейменування готові взяти на себе підприємці Дніпропетровська разом із небайдужими громадянами.

Активісти звертаютья до Галини Булавки з проханням винести означене питання на розгляд депутатами міської ради і оібцяютьу разі прийняття позитивного рішення переказати необхідні для перейменування центрального проспекту кошти на рахунок міської ради.

Питання про перейменування проспекту Карла Маркса на честь Олександра Поля активісти громадської організації порушили ще у 2013 році. Тоді ж було зібрано понад півтори тисячі підписів на підтримку цієї ініціативи. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...