App Store Google Play

Підприємці готові профінансувати перейменування центрального проспекту

17.04.2015 13:40
Підприємці готові профінансувати перейменування центрального проспекту
Учасники ГО "Самозахист підприємців" розповсюдили звернення до в.о. міського голови про перейменування головного проспекта Дніпропетровська на честь Олександра Поля.

"Нарешті в 2015 році, у зв'язку зі змінами Законодавства України , а саме з прийняттям Верховною Радою Закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки" (ЗУ№ 2558 від 09.04.2015), з'явилася можливість віддати належну шану людині, що стала справжньою легендою нашого міста.

Про нього ще в XIX сторіччі писав відомий письменник Володимир Гіляровський «Он умер, но если я пишу настоящие строки, ради которых очутился в Екатеринославе, так только потому, что он жил. Поэтому же растет Екатеринослав, поэтому же самому теперь кипит здесь подземная горячка вокруг него...»", - зауважують активісти. 

У зверненні йдеться про те, що всі фінансову витрати на  перейменування готові взяти на себе підприємці Дніпропетровська разом із небайдужими громадянами.

Активісти звертаютья до Галини Булавки з проханням винести означене питання на розгляд депутатами міської ради і оібцяютьу разі прийняття позитивного рішення переказати необхідні для перейменування центрального проспекту кошти на рахунок міської ради.

Питання про перейменування проспекту Карла Маркса на честь Олександра Поля активісти громадської організації порушили ще у 2013 році. Тоді ж було зібрано понад півтори тисячі підписів на підтримку цієї ініціативи. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...