App Store Google Play

Нові тролейбуси місту закуплять на Південмаші

17.04.2015 16:16
Нові тролейбуси місту закуплять на Південмаші

Переможцем тендеру на закупівлю нових тролейбусів стало ТОВ «ДУОТРАНС». Про це повідомили у департаменті транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради.

 

Пропозицію підприємства визнано найкращою, бо воно запропонувало ціну близько 33 мільйонів гривень за 10 тролейбусів типу Т-103 «Дніпро» виробництва Південного машинобудівного заводу ім. О. М. Макарова. 

 

У департаменті зазначають, що в даний час оформлюються договори на  придбання  зазначених транспортних засобів між комунальним підприємством «Дніпропетровський електротранспорт» та переможцем тендеру. Перші тролейбуси прочнуть працювати вже влітку.

 

За інформацією департаменту, 5 тролейбусів перевозитимуть пасажирів на Лівому березі міста,стільки ж - у центрі.

 

Новий тролейбус має низький рівень підлоги, завдяки чому є можливість перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Транспортний засіб  обладнаний кондиціонерами та транзисторно-імпульсною системою керування тяговими двигунами, які дозволяють економити до 40% електроенергії.

 

44 мільйони гривень на придбання нових тролейбусів депутати передбачили у міському бюджеті на минулій сесії міської ради, зазначають в департаменті.

 

На балансі комунального підприємства «Дніпропетровський» 126 тролейбусів. У місті працюють 17 тролейбусних маршрутів. У середньому щодоби їх обслуговує  92 тролейбуси, додають у департаменті.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...