App Store Google Play

Нові тролейбуси місту закуплять на Південмаші

17.04.2015 16:16
Нові тролейбуси місту закуплять на Південмаші

Переможцем тендеру на закупівлю нових тролейбусів стало ТОВ «ДУОТРАНС». Про це повідомили у департаменті транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради.

 

Пропозицію підприємства визнано найкращою, бо воно запропонувало ціну близько 33 мільйонів гривень за 10 тролейбусів типу Т-103 «Дніпро» виробництва Південного машинобудівного заводу ім. О. М. Макарова. 

 

У департаменті зазначають, що в даний час оформлюються договори на  придбання  зазначених транспортних засобів між комунальним підприємством «Дніпропетровський електротранспорт» та переможцем тендеру. Перші тролейбуси прочнуть працювати вже влітку.

 

За інформацією департаменту, 5 тролейбусів перевозитимуть пасажирів на Лівому березі міста,стільки ж - у центрі.

 

Новий тролейбус має низький рівень підлоги, завдяки чому є можливість перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Транспортний засіб  обладнаний кондиціонерами та транзисторно-імпульсною системою керування тяговими двигунами, які дозволяють економити до 40% електроенергії.

 

44 мільйони гривень на придбання нових тролейбусів депутати передбачили у міському бюджеті на минулій сесії міської ради, зазначають в департаменті.

 

На балансі комунального підприємства «Дніпропетровський» 126 тролейбусів. У місті працюють 17 тролейбусних маршрутів. У середньому щодоби їх обслуговує  92 тролейбуси, додають у департаменті.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...