App Store Google Play

Кримські зоопарки можуть переїхати до Дніпропетровська

17.04.2015 16:20
Кримські зоопарки можуть переїхати до Дніпропетровська

Відомий кримський підприємець, власник ялтинського зоопарку «Казка» і парку левів «Тайган» Олег Зубков через переділ власності в Криму готовий залишити свій бізнес на півострові і перебратися на материкову Україну. Про це інформує Крим.Реаліі.

В якості прикладу він навів ситуацію навколо своїх об'єктів, які, за його словами, піддаються тиску з боку влади. Останній випадок, за інформацією Зубкова, стався напередодні, коли він отримав припис з управління архітектури Ялти про необхідність зносу двох автопарковок перед зоопарком «Казка».

За словами підприємця, це треба буде зробити «за власний рахунок або це буде зроблено за мій рахунок примусово».

«Ці парковки були побудовані з величезними зусиллями, в них були вкладені мільйони гривень. Це йде врозріз з тією політикою, про яку говорив президент Росії, про те, що потрібно створювати умови для приватних інвестицій. На жаль, місцева влада все робить навпаки і усуває неугодних. Просто йде переділ бізнесу», - сказав Зубков.

За його даними, сьогодні в Криму також конфіскують майно підприємця з Одеси Андрій Кисловського. За словами Зубкова, йдеться про три дельфінарія в Алушті, Судаку і Феодосії, власником яких є одеський бізнесмен.

«Питання стоїть про конфіскацію дельфінів, які належать йому на правах приватної власності і яких він купив в Японії», - зазначив власник зоопарків.

На питання, чи готовий він знести паркування або спробує оскаржити рішення управління архітектури Ялти, Зубков відповів:

«Воювати з владою марно: якщо вони вирішили знести, вони знесуть. Я їм хочу запропонувати відразу знести повністю ялтинський зоопарк «Казка» і парк левів «Тайган». Чого розмінюватися на дрібниці? Очевидно, таке завдання їм ставлять їх боси, які управляють цим процесом».

«Крим неначе віддано на розграбування після референдуму, - продовжив своє обурення Зубков. - Якщо владі не потрібні таки об'єкти, нехай скажуть мені, дадуть виїхати зрештою з Криму, я буду будувати спокійно (в іншому місці). Скористаюся пропозицією пана Коломойського і його оточення, і буду будувати зоопарк в Дніпропетровську або в Херсоні, або в будь-якому іншому регіоні, де я буду затребуваний, якщо Зубков НЕ потрібен Криму зі своїми об'єктами».

Про зазначені проблеми Олег Зубков, як зізнався він сам, збирався повідомити президенту Росії під час «прямої лінії» 16 квітня, проте не зміг звернутися до Володимира Путіна. Як відомо, Зубков і ще кілька кримських підприємців мали можливість поставити запитання Путіну під час включення з міжнародного дитячого центру «Артек».

«Я хотів сказати президенту, що за часів, коли Крим був українським, я побудував два об'єкти - ялтинський зоопарк «Казка» і парк левів «Тайган». Сьогодні розвиток моїх об'єктів неможливий. Я готовий побудувати мінімум 4-5 парків, які були схвалені урядом при Україні. Але сьогодні мені не тільки не дозволяють розвиватися, а й загрожують існуванню діючих об'єктів», - обурився Зубков.

Нагадаємо, Россільгоспнагляд 9 квітня заявив, що виявив у кримському парку левів «Тайган» незаконно ввезених тварин, які можуть бути носіями небезпечних хвороб. За даними відомства, на територію Кримського півострова через кримську митницю в обхід державного ветеринарного нагляду на пропускному пункті «Армянськ» була ввезена «велика партія екзотичних тварин, які являють собою загрозу епізоотичної ситуації Криму, а також життю і здоров'ю людей». Зубков зазначені звинувачення спростував на прес-конференції, продемонструвавши документи, що підтверджують його правоту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...