App Store Google Play

Кримські зоопарки можуть переїхати до Дніпропетровська

17.04.2015 16:20
Кримські зоопарки можуть переїхати до Дніпропетровська

Відомий кримський підприємець, власник ялтинського зоопарку «Казка» і парку левів «Тайган» Олег Зубков через переділ власності в Криму готовий залишити свій бізнес на півострові і перебратися на материкову Україну. Про це інформує Крим.Реаліі.

В якості прикладу він навів ситуацію навколо своїх об'єктів, які, за його словами, піддаються тиску з боку влади. Останній випадок, за інформацією Зубкова, стався напередодні, коли він отримав припис з управління архітектури Ялти про необхідність зносу двох автопарковок перед зоопарком «Казка».

За словами підприємця, це треба буде зробити «за власний рахунок або це буде зроблено за мій рахунок примусово».

«Ці парковки були побудовані з величезними зусиллями, в них були вкладені мільйони гривень. Це йде врозріз з тією політикою, про яку говорив президент Росії, про те, що потрібно створювати умови для приватних інвестицій. На жаль, місцева влада все робить навпаки і усуває неугодних. Просто йде переділ бізнесу», - сказав Зубков.

За його даними, сьогодні в Криму також конфіскують майно підприємця з Одеси Андрій Кисловського. За словами Зубкова, йдеться про три дельфінарія в Алушті, Судаку і Феодосії, власником яких є одеський бізнесмен.

«Питання стоїть про конфіскацію дельфінів, які належать йому на правах приватної власності і яких він купив в Японії», - зазначив власник зоопарків.

На питання, чи готовий він знести паркування або спробує оскаржити рішення управління архітектури Ялти, Зубков відповів:

«Воювати з владою марно: якщо вони вирішили знести, вони знесуть. Я їм хочу запропонувати відразу знести повністю ялтинський зоопарк «Казка» і парк левів «Тайган». Чого розмінюватися на дрібниці? Очевидно, таке завдання їм ставлять їх боси, які управляють цим процесом».

«Крим неначе віддано на розграбування після референдуму, - продовжив своє обурення Зубков. - Якщо владі не потрібні таки об'єкти, нехай скажуть мені, дадуть виїхати зрештою з Криму, я буду будувати спокійно (в іншому місці). Скористаюся пропозицією пана Коломойського і його оточення, і буду будувати зоопарк в Дніпропетровську або в Херсоні, або в будь-якому іншому регіоні, де я буду затребуваний, якщо Зубков НЕ потрібен Криму зі своїми об'єктами».

Про зазначені проблеми Олег Зубков, як зізнався він сам, збирався повідомити президенту Росії під час «прямої лінії» 16 квітня, проте не зміг звернутися до Володимира Путіна. Як відомо, Зубков і ще кілька кримських підприємців мали можливість поставити запитання Путіну під час включення з міжнародного дитячого центру «Артек».

«Я хотів сказати президенту, що за часів, коли Крим був українським, я побудував два об'єкти - ялтинський зоопарк «Казка» і парк левів «Тайган». Сьогодні розвиток моїх об'єктів неможливий. Я готовий побудувати мінімум 4-5 парків, які були схвалені урядом при Україні. Але сьогодні мені не тільки не дозволяють розвиватися, а й загрожують існуванню діючих об'єктів», - обурився Зубков.

Нагадаємо, Россільгоспнагляд 9 квітня заявив, що виявив у кримському парку левів «Тайган» незаконно ввезених тварин, які можуть бути носіями небезпечних хвороб. За даними відомства, на територію Кримського півострова через кримську митницю в обхід державного ветеринарного нагляду на пропускному пункті «Армянськ» була ввезена «велика партія екзотичних тварин, які являють собою загрозу епізоотичної ситуації Криму, а також життю і здоров'ю людей». Зубков зазначені звинувачення спростував на прес-конференції, продемонструвавши документи, що підтверджують його правоту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...