App Store Google Play

Хіміко-технологічний університет протринькав 3 мільйони

17.04.2015 13:25
Хіміко-технологічний університет протринькав 3 мільйони

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» за період з 1 січня 2012 по 31 грудня 2014 року виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 3 млн грн.

Зокрема, навчальний заклад недоотримав власних надходжень на суму понад 1,2 млн грн внаслідок реалізації за заниженою вартістю або безоплатно товарів, послуг від господарської (виробничої) діяльності. А саме: через заниження розміру квартирної плати, неврахування витрат на оплату праці робітників гуртожитку університетом недоотримано майже 770 тис. грн від проживання студентів в гуртожитках; також через безпідставне надання пільг на придбання путівок до спортивно-оздоровчого табору студентам, співробітникам та членам їх сімей та заниження вартості цих путівок недоотримано майже 272 тис. грн; через надання за заниженою вартістю або безоплатно в оренду майна університет недоотримав понад 100 тис. грн, державний бюджет - майже 72 тис. грн.

Крім того, університет за рахунок коштів загального фонду безпідставно покрив видатки спеціального фонду на суму 900 тис. грн за спожиті та відшкодовані юридичними та фізичними особами комунальні послуги (з теплопостачання та електроенергії) під час надання ними платних послуг.

Бухгалтерською службою освітнього закладу із порушенням законодавства нараховано та виплачено заробітної плати, відпускних, премій особам, що не були працівниками університету, стипендій аспірантам, а також зайво переказано єдиного соціального внеску. Це призвело до зайвого витрачання більш ніж 543 тис. грн.

Ще 135 тис. грн втрачено університетом через непроведення претензійно-позовної роботи щодо своєчасного стягнення дебіторської заборгованості з мешканців житлових будинків, а також студентів, що навчалися платно.

Також університет безпідставно покрив витрати фізичних осіб, орендарів за спожиті комунальні послуги, видатки на утримання працівників їдальні.

За недотримання законодавства з фінансових питань 11 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 6 - до матеріальної.

За виявлені порушення бюджетного законодавства до освітнього закладу застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії передано до ГУМВС України в Дніпропетровській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...