App Store Google Play

Хіміко-технологічний університет протринькав 3 мільйони

17.04.2015 13:25
Хіміко-технологічний університет протринькав 3 мільйони

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» за період з 1 січня 2012 по 31 грудня 2014 року виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 3 млн грн.

Зокрема, навчальний заклад недоотримав власних надходжень на суму понад 1,2 млн грн внаслідок реалізації за заниженою вартістю або безоплатно товарів, послуг від господарської (виробничої) діяльності. А саме: через заниження розміру квартирної плати, неврахування витрат на оплату праці робітників гуртожитку університетом недоотримано майже 770 тис. грн від проживання студентів в гуртожитках; також через безпідставне надання пільг на придбання путівок до спортивно-оздоровчого табору студентам, співробітникам та членам їх сімей та заниження вартості цих путівок недоотримано майже 272 тис. грн; через надання за заниженою вартістю або безоплатно в оренду майна університет недоотримав понад 100 тис. грн, державний бюджет - майже 72 тис. грн.

Крім того, університет за рахунок коштів загального фонду безпідставно покрив видатки спеціального фонду на суму 900 тис. грн за спожиті та відшкодовані юридичними та фізичними особами комунальні послуги (з теплопостачання та електроенергії) під час надання ними платних послуг.

Бухгалтерською службою освітнього закладу із порушенням законодавства нараховано та виплачено заробітної плати, відпускних, премій особам, що не були працівниками університету, стипендій аспірантам, а також зайво переказано єдиного соціального внеску. Це призвело до зайвого витрачання більш ніж 543 тис. грн.

Ще 135 тис. грн втрачено університетом через непроведення претензійно-позовної роботи щодо своєчасного стягнення дебіторської заборгованості з мешканців житлових будинків, а також студентів, що навчалися платно.

Також університет безпідставно покрив витрати фізичних осіб, орендарів за спожиті комунальні послуги, видатки на утримання працівників їдальні.

За недотримання законодавства з фінансових питань 11 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 6 - до матеріальної.

За виявлені порушення бюджетного законодавства до освітнього закладу застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії передано до ГУМВС України в Дніпропетровській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...