App Store Google Play

Дружина пораненого кіборга заявила про катування свого чоловіка

17.04.2015 16:49
Дружина пораненого кіборга заявила про катування свого чоловіка

Олена Полтавськаволонтерка та дружина катованого пораненого добровольця Дмитра Канівця, отримала свободу лише завдяки чоловікові.

 

Про це сама Олена та її адвокати повідомили 16 квітня під час прес-конференції в інформагентстві УНІАН.

 

За словами Олени, її, вагітну, відпустили лише після того, як чоловік підписав сфабриковані сфальсифіковані проти нього ж свідчення та озвучив на відео «зізнання».

 

«Митарств було більш ніж достатньо: наліт невідомих озброєнних чоловіків, обшук, по-суті, конфіскация майна. Після чого – переїзди, допити, тримання на стільці протягом доби і постійні загрози фізичної розправи. І при тому, не дозволяли ні дзвінка рідним, ні адвокатам зробити», – розповіла Олена.

 

Її чоловіка – кіборга, пораненого під Донецьким аеропортом, якому лікарі два місяці рятували руку, - шантажували можливістю затримання вагітної дружини та надали можливість прийняти знеболювання лише після більш як добового допиту. 

 

«Адвокати змогли знайти місце перебування Дмитра Канівця лише за дві доби після затримання», - наголосила Оксана Томчукголова ради ГО Правозахисна група “Січ”. 

 

Весь цей час пораненому кіборгу відмовляли навіть у знеболювальних. «Хіба це не тортури?» – риторично запитує адвокат, і відверто називає кількох затриманих добровольців «в’язнями теперішньої політичної системи». 

 

«Прямо сказали – не отримаєш ліки, твоя вагітна дружина сидітиме теж, доки ти все не підпишеш», - цитує Томчук свого підзахисного, кіборга Канівця.

 

На думку правозахисників, можна говорити, що у нас правоохоронці десятками катують людей, адже з майже п’яти десятків затриманих за гратами досі залишаються більше десяти добровольців.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...