App Store Google Play

Влада запрошує мешканців Дніпра на Першотравневий пікнік

16.04.2015 16:44
Влада запрошує мешканців Дніпра на Першотравневий пікнік

1 та 2 травня в Дніпропетровську в парку імені Воронцова відбудеться вже традиційний загальний Першотравневий пікнік. Мешканці та гості області будь-якого віку зможуть знайти тут розваги за смаком. З самого ранку до пізнього вечора на учасників пікніка чекають конкурси, майстер-класи, спортивні змагання, концерти, виставки та ще безліч сюрпризів. Про це стало відомо під час прес-конференції в Дніпропетровській ОДА.


Радник голови Дніпропетровської ОДА Борис Трейгерман розповів, що цього року Першотравневий пікнік проходитиме під девізом «Мир нашому дому».

Організатори Першотравневого пікніка обіцяють відвідувачам безліч сюрпризів та розваг, серед яких кожен знайде цікаві для себе. Першого дня о 10.00 учасників заходу запросять на загальну зярядку. Почнуться найрізноманітніші спортивні змагання, можна буде пограти в хокей на траві, пляжний футбол, волейбол, вуличний боулінг та ін.

Паралельно працюватимуть творчі майстерні, майстер-класи, виставки, зокрема, виставка ретро автомобілів. З 11.00 національні громади регіону представлятимуть свою культуру: будуть виступати в національному вбранні та пригощати національними стравами. Працюватиме дитяче містечко, де цілий день малюків розважатимуть аніматори та проводитимуться дитячі змагання.

З 11.00 та до 23.00 проходитиме музичний марафон. Буде працювати сцена, на якій виступатимуть дитячі колективи, національні общини, молодіжні групи. З 20.00 розпочнеться танцювальний марафон від радіо «Європа плюс» прямо на пляжі, який триватиме також до 23.00. 2 травня свято продовжиться. На цей день, зокрема, заплановані змагання з черлідінгу.

Крім того, протягом двох днів у Воронцовському парку працюватиме наметове містечко.

«Минулого року на території Першотравневого пікніка було зареєстровано близько 100 наметів. Цього року ми плануємо збільшити цю кількість та запрошуємо всіх мешканців області провести романтичний вечір біля вогнища та з піснями під гітару. Тут будуть свої розваги з творчим блоком та змаганнями. Для участі в наметовому містечку, а також змаганнях з футболу, волейболу, можна реєструватися вже зараз в соціальних мережах в групі «Першотравневий пікнік», - зазначила заступник директора Молодіжного центру Дніпропетровщини Анна Марченко.

 Максимальна увага під час проведення заходу приділятиметься питанням безпеки.

«У нас є великий досвід під час проведення масових заходів з урахуванням обстановки, яка склалася в державі. В минулому році за 2 доби проведення заходу у нас не було жодного правопорушення. Питанню безпеки приділяється величезна увага. Працюватимуть медики, МНС, міліція, служба безпеки, муніципальна гвардія», - наголосив голова Індустріального району Дніпропетровська Юрій Дегтярьов.
Він додав, що на заході будуть соціальні ціни.

«Люди зможуть прийти та просто відпочити. Захід буде добрий, світлий та насичений. Тому запрошуємо всіх взяти в ньому учать», - підкреслив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...