App Store Google Play

Валентин Резніченко: «Жодних сепаратистів у владі в Кривому Розі немає»

16.04.2015 10:29
Валентин Резніченко: «Жодних сепаратистів у владі в Кривому Розі немає»

15-го квітня з робочим візитом Кривий Ріг відвідав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, повідомляє Перший Криворізький.

У першій половині дня Резніченко відвідав Криворізький міський виконком, де зустрівся з міською та районною владою, а також з керівниками правоохоронних органів Кривого Рогу.

О 17:00 у губернатора була призначена зустріч з активістами громадських організацій Кривого Рогу, а також з простими жителями, які хотіли поставити питання голові ОДА.

Захід мав відбутися в ДК «Металургів», але його перенесли спочатку в адміністративну будівлю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а потім - у будівлю профспілкового комітету підприємства. Тож більшість не попередженої заздалегідь громадськості залишилася поза кадром.

На зустрічі з громадськістю були присутні також мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, радник губернатора Борис Трейгерман, народний депутат Костянтин Усов, а також керівництво металургійного гіганта.

Звертаючись до громадськості, губернатор області запевнив усіх присутніх, що «жодних сепаратистів серед представників влади в Кривому Розі немає».

Відразу ж після вступної промови, на Резніченко посипався ряд питань, що цікавлять криворіжців. Люди цікавилися боротьбою з корупцією в органах прокуратури, соціальними виплатами незахищеним верствам населення, тарифами на комунальні послуги та проблемними питаннями в роботі міської влади.

Основний посил губернатора був у тому, що він буде вирішувати всі питання виключно законними методами. На претензії до діяльності міської влади, Резніченко пояснив, що криворіжці самі вибрали собі мера і депутатів. Губернатор порадив відповідальніше підійти до виборів до місцевих рад, які відбудуться восени 2015 року, щоб в майбутньому у городян не виникало проблем з роботою міської та районних рад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...