App Store Google Play

Валентин Резніченко: «Жодних сепаратистів у владі в Кривому Розі немає»

16.04.2015 10:29
Валентин Резніченко: «Жодних сепаратистів у владі в Кривому Розі немає»

15-го квітня з робочим візитом Кривий Ріг відвідав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, повідомляє Перший Криворізький.

У першій половині дня Резніченко відвідав Криворізький міський виконком, де зустрівся з міською та районною владою, а також з керівниками правоохоронних органів Кривого Рогу.

О 17:00 у губернатора була призначена зустріч з активістами громадських організацій Кривого Рогу, а також з простими жителями, які хотіли поставити питання голові ОДА.

Захід мав відбутися в ДК «Металургів», але його перенесли спочатку в адміністративну будівлю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а потім - у будівлю профспілкового комітету підприємства. Тож більшість не попередженої заздалегідь громадськості залишилася поза кадром.

На зустрічі з громадськістю були присутні також мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, радник губернатора Борис Трейгерман, народний депутат Костянтин Усов, а також керівництво металургійного гіганта.

Звертаючись до громадськості, губернатор області запевнив усіх присутніх, що «жодних сепаратистів серед представників влади в Кривому Розі немає».

Відразу ж після вступної промови, на Резніченко посипався ряд питань, що цікавлять криворіжців. Люди цікавилися боротьбою з корупцією в органах прокуратури, соціальними виплатами незахищеним верствам населення, тарифами на комунальні послуги та проблемними питаннями в роботі міської влади.

Основний посил губернатора був у тому, що він буде вирішувати всі питання виключно законними методами. На претензії до діяльності міської влади, Резніченко пояснив, що криворіжці самі вибрали собі мера і депутатів. Губернатор порадив відповідальніше підійти до виборів до місцевих рад, які відбудуться восени 2015 року, щоб в майбутньому у городян не виникало проблем з роботою міської та районних рад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...