App Store Google Play

У Дніпрі почався міжнародний вокальний фестиваль «Пісня на «Біс»

16.04.2015 15:59
У Дніпрі почався міжнародний вокальний фестиваль «Пісня на «Біс»

Сьогодні, 16 квітня, в приміщенні концерт-холу «Opera» відбулося урочисте відкриття ХІІ Міжнародного фестивалю дитячо-юнацького вокального мистецтва «Пісня на «Біс». У фестивалі візьмуть участь понад 400 дітей із чотирьох країн: України, Росії, Молдови та Білорусі. Організатор заходу – керівник зразкового театру пісні «Біс» Тетяна Гребенюк. Організаційну підтримку забезпечила «Партія Блок Петра Порошенка – «Солідарність».

Із відкриттям фестивалю учасників привітав Каміль Примаков, голова міської фракції «Блок Петра Порошенка – «Солідарність»:

«Фестивалі дитячої творчості мають три головні мети. По-перше, це розвиток дитячої творчості та пошук талановитих дітей, багато з яких потім стають справжніми зірками й представляють рідний Дніпро на найпрестижніших сценах України та Європи.

Друга мета – дарувати святковий настрій. Цей фестиваль – завжди велике свято. І для дітей, і для їхніх батьків.

Але найголовніше, що в цей складний час діти змушують нас, дорослих, думати про майбутнє. Про краще майбутнє, про майбутнє без війни і ненависті. Такі заходи повинні нагадати нам ще раз, що ми впораємося з усіма проблемами. І мир, який із нетерпінням чекаємо, обов'язково настане».

Як повідомляють організатори, у фестивалі беруть участь представники 13 областей України. У тому числі переселенці з Луганської та Донецької областей. «На жаль, цього року через складну ситуацію в Україні учасники з інших країн не змогли приїхати особисто. Але завдяки сучасним технологіям журі зможе переглянути відео учасників і вони візьмуть повноцінну участь у змаганні», – зазначив Каміль Примаков.

За звання найкращих будуть змагатися учасники віком від  6 до 35 років у різних жанрах: академічний, естрадний, народний, джазовий вокал, інструментальний жанр. Цього року вперше на фестивалі в конкурсній номінації будуть змагатися дитячі театри моди з Дніпропетровська та Новомосковська.

До складу професійного журі ввійдуть відомі виконавці та організатори міжнародних та всеукраїнських вокальних й інструментальних фестивалів та конкурсів: Аліса Петрик (Київ, Україна), Сандра Жилінова (Мінськ, Біларусь), Євген Косовський (Одеса, Україна), співачка Джоконда (Дніпропетровськ, Україна), Вікторія Лапіна (Полтава, Україна), Ян Катароський (Прилеп, Македонія), Марина Чекалкіна (Дніпропетровськ, Україна).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...