App Store Google Play

Коломойський стане найбільшим кредитором під час банкрутства «Аеросвіту»

16.04.2015 12:57
Коломойський стане найбільшим кредитором під час банкрутства «Аеросвіту»

Господарський суд Київської області прийняв до розгляду заяву Ігоря Коломойського як фізичної особи  про визнання кредиторських вимог до ПАТ «Авіакомпанія «Аеросвіт» на 2,99 млрд грн.

Відповідне рішення суд ухвалив 6 квітня, призначивши розгляд справи на 22 квітня.

Справу про банкрутство «Авіакомпанії «Аеросвіт» Господарський суд Київської області порушив  4 березня 2015 року за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Тенак». Фірма вимагала сплатити їй борг в розмірі 4,44 млн грн.

ТОВ «Тенак» зареєстрована в Дніпропетровську в готелі «Аеропорт». Засновниками підприємства виступають п’ять фірм: «Ентрі-7», «Пройм груп лтд», «Сталькар», «Ятонга» та «Пальмара».

Ця фірма вже зверталася до суду в 2013 році про стягнення з «Аеросвіту» 4,3 млн грн за поставлену алкогольну продукцію. Тоді Господарський суд Київської області вперше розпочав справу про банкрутство «Аеросвіту», яке ініціювала сама авіакомпанія, заявивши про заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 млрд грн.

Цікаво, що в цей раз розпорядником майна «Аеросвіту» суд призначив Леоніда Талана, який мав таку ж посаду і два роки тому. Щоправда, на початку 2013 року Київський апеляційний господарський суд за скаргою Бориспільської об’єднаної державної податкової інспекції Київської області скасував порушення справи, а Вищий госпсуд підтримав це рішення.

Після цього «Тенак» знову звернувся з заявою про банкрутство «Аеросвіту». Вимоги Ігоря Коломойського будуть долучені саме до цієї справи.

До 2012 року «Аеросвіт» була найбільшою авіакомпанією в Україні. В 2007 року авіакомпанія разом з «Донбасаеро» створили стратегічний альянс – «Українська авіаційна група». В 2010 році до альянсу приєдналася «Дніпроавіа», почавши інтеграцію в групу «Роза вітрів». Пізніше «Дніпроавіа» вийшла з альянсу, а «Донбасаеро» збанкрутувала. Всі вище згадані авіакомпанії контролювалися фірмами, що афільовані з бізнес-групою «Приват». 22,4% акцій компанії належить Фонду держмайна.

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...