App Store Google Play

Коломойський стане найбільшим кредитором під час банкрутства «Аеросвіту»

16.04.2015 12:57
Коломойський стане найбільшим кредитором під час банкрутства «Аеросвіту»

Господарський суд Київської області прийняв до розгляду заяву Ігоря Коломойського як фізичної особи  про визнання кредиторських вимог до ПАТ «Авіакомпанія «Аеросвіт» на 2,99 млрд грн.

Відповідне рішення суд ухвалив 6 квітня, призначивши розгляд справи на 22 квітня.

Справу про банкрутство «Авіакомпанії «Аеросвіт» Господарський суд Київської області порушив  4 березня 2015 року за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Тенак». Фірма вимагала сплатити їй борг в розмірі 4,44 млн грн.

ТОВ «Тенак» зареєстрована в Дніпропетровську в готелі «Аеропорт». Засновниками підприємства виступають п’ять фірм: «Ентрі-7», «Пройм груп лтд», «Сталькар», «Ятонга» та «Пальмара».

Ця фірма вже зверталася до суду в 2013 році про стягнення з «Аеросвіту» 4,3 млн грн за поставлену алкогольну продукцію. Тоді Господарський суд Київської області вперше розпочав справу про банкрутство «Аеросвіту», яке ініціювала сама авіакомпанія, заявивши про заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 млрд грн.

Цікаво, що в цей раз розпорядником майна «Аеросвіту» суд призначив Леоніда Талана, який мав таку ж посаду і два роки тому. Щоправда, на початку 2013 року Київський апеляційний господарський суд за скаргою Бориспільської об’єднаної державної податкової інспекції Київської області скасував порушення справи, а Вищий госпсуд підтримав це рішення.

Після цього «Тенак» знову звернувся з заявою про банкрутство «Аеросвіту». Вимоги Ігоря Коломойського будуть долучені саме до цієї справи.

До 2012 року «Аеросвіт» була найбільшою авіакомпанією в Україні. В 2007 року авіакомпанія разом з «Донбасаеро» створили стратегічний альянс – «Українська авіаційна група». В 2010 році до альянсу приєдналася «Дніпроавіа», почавши інтеграцію в групу «Роза вітрів». Пізніше «Дніпроавіа» вийшла з альянсу, а «Донбасаеро» збанкрутувала. Всі вище згадані авіакомпанії контролювалися фірмами, що афільовані з бізнес-групою «Приват». 22,4% акцій компанії належить Фонду держмайна.

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...