App Store Google Play

Хабарі у військоматах: ціни ростуть, прокуратура не дрімає

16.04.2015 17:19
Хабарі у військоматах: ціни ростуть, прокуратура не дрімає

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України спільно з працівниками УМВС в Дніпропетровській області викрито колишнього старшого офіцера мобілізаційного відділення Дніпродзержинського ОМВК Дніпропетровської області, який за вчинення дій щодо не призову військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації вимагав неправомірну вигоду в розмірі 22 тис. грн.

 

Під час отримання частини неправомірної вигоди у сумі 20 тис. грн., хабарника затримано працівниками військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону, предмет неправомірної вигоди вилучено.

 

Військовою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 426 КК України.

 

Санкція ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

 

Санкція ч. 1 ст. 426 КК України (бездіяльність військової влади) передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Нагадаємо, наприкінці 2014 року був затриманий, а в березні 2015 вже представ перед судом заступник військового комісара одного з районних військоматів Дніпропетровська, який за звільнення від призову вимагав з матері призовника 6000 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...