App Store Google Play

Хабарі у військоматах: ціни ростуть, прокуратура не дрімає

16.04.2015 17:19
Хабарі у військоматах: ціни ростуть, прокуратура не дрімає

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України спільно з працівниками УМВС в Дніпропетровській області викрито колишнього старшого офіцера мобілізаційного відділення Дніпродзержинського ОМВК Дніпропетровської області, який за вчинення дій щодо не призову військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації вимагав неправомірну вигоду в розмірі 22 тис. грн.

 

Під час отримання частини неправомірної вигоди у сумі 20 тис. грн., хабарника затримано працівниками військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону, предмет неправомірної вигоди вилучено.

 

Військовою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 426 КК України.

 

Санкція ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

 

Санкція ч. 1 ст. 426 КК України (бездіяльність військової влади) передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Нагадаємо, наприкінці 2014 року був затриманий, а в березні 2015 вже представ перед судом заступник військового комісара одного з районних військоматів Дніпропетровська, який за звільнення від призову вимагав з матері призовника 6000 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...