App Store Google Play

Як зміни законодавства вплинуть на життя в Дніпропетровську - експерти

15.04.2015 16:49
Як зміни законодавства вплинуть на життя в Дніпропетровську - експерти

Російська військова агресія, війна, неймовірні втрати економіки б'ють по кишені кожного українця. Втім, саме у цей час доводиться проводити складні реформи. Влада взяла на себе політичну відповідальність за стан справ у країні. Що вдалося, що заплановано, що забуксувалось новою владою? Експерти Реанімаційного Пакету Реформ завжди тримають руку на пульсі змін і готові представити свої результати щодо ухвалення та імплементації невідкладних для країни реформ.

 

"Дніпропетровська громада має стати форпостом реформ в Україні, які дозволять поширювати європейські стандарти життя далі на український схід. Для реформ потрібно три речі: знання експертів, підтримка громадян та політична воля. Саме над цим працює РПР - зібрати якісне знання, консолідувати громадську підтримку і змусити політиків проявити політичну волю. Віримо у зміни", - Вадим Міський, координатор експертних груп Реанімаційного Пакету Реформ.

 

Андрій Мартенс, експерт РПР з дерегуляції економіки каже: «Потрібні зміни в системі дорожнього господарства країни. Перш за все, має відбутися децентралізація управління дорогами місцевого значення. На першому етапі дороги місцевого значення мають бути передані в управління обласних державних адміністрацій, а на другому, після прийняття законів про децентралізацію влади, на рівень місцевих громад».

 

Іншим кроком змін виконавчої влади, на наш погляд, мала би бути реорганізація, а не «реанімація» «Укравтодору». На його місце має прийти новий ЦОВВ, який буде виконувати лише функцію замовника. Він має бути оптимальною за чисельністю і замість 1200 співробітників «Укравтодору» разом з обласними службами матиме не більше 25-30 в ЦОВВ і  250-300 в областях.  Всі процедури закупівель мають бути абсолютно прозорими, а бізнес-процеси оптимізовані.  

 

 «Функцію контролю варто передати незалежним інжиніринговим компаніям, які нестимуть адміністративну та фінансову відповідальність. Гарантію якості робіт та послуг пропонується забезпечувати через страхові компанії, - продовжує Мартенс.

 

Треба змінити систему фінансування і замість Загального Фонду Бюджету передати функції збору та використання коштів Державному Дорожньому Фонду при цьому кошти мають спрямовуватися виключно за призначенням на дороги». Нарешті, функції експлуатаційного утримання доріг пропонується передати на конкурентний ринок за участю приватних та державних компаній. ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України», що є фактично монополістом на цьому ринку,  роздержавити до рівня райавтодорів та ДЕУ.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...