App Store Google Play

Як зміни законодавства вплинуть на життя в Дніпропетровську - експерти

15.04.2015 16:49
Як зміни законодавства вплинуть на життя в Дніпропетровську - експерти

Російська військова агресія, війна, неймовірні втрати економіки б'ють по кишені кожного українця. Втім, саме у цей час доводиться проводити складні реформи. Влада взяла на себе політичну відповідальність за стан справ у країні. Що вдалося, що заплановано, що забуксувалось новою владою? Експерти Реанімаційного Пакету Реформ завжди тримають руку на пульсі змін і готові представити свої результати щодо ухвалення та імплементації невідкладних для країни реформ.

 

"Дніпропетровська громада має стати форпостом реформ в Україні, які дозволять поширювати європейські стандарти життя далі на український схід. Для реформ потрібно три речі: знання експертів, підтримка громадян та політична воля. Саме над цим працює РПР - зібрати якісне знання, консолідувати громадську підтримку і змусити політиків проявити політичну волю. Віримо у зміни", - Вадим Міський, координатор експертних груп Реанімаційного Пакету Реформ.

 

Андрій Мартенс, експерт РПР з дерегуляції економіки каже: «Потрібні зміни в системі дорожнього господарства країни. Перш за все, має відбутися децентралізація управління дорогами місцевого значення. На першому етапі дороги місцевого значення мають бути передані в управління обласних державних адміністрацій, а на другому, після прийняття законів про децентралізацію влади, на рівень місцевих громад».

 

Іншим кроком змін виконавчої влади, на наш погляд, мала би бути реорганізація, а не «реанімація» «Укравтодору». На його місце має прийти новий ЦОВВ, який буде виконувати лише функцію замовника. Він має бути оптимальною за чисельністю і замість 1200 співробітників «Укравтодору» разом з обласними службами матиме не більше 25-30 в ЦОВВ і  250-300 в областях.  Всі процедури закупівель мають бути абсолютно прозорими, а бізнес-процеси оптимізовані.  

 

 «Функцію контролю варто передати незалежним інжиніринговим компаніям, які нестимуть адміністративну та фінансову відповідальність. Гарантію якості робіт та послуг пропонується забезпечувати через страхові компанії, - продовжує Мартенс.

 

Треба змінити систему фінансування і замість Загального Фонду Бюджету передати функції збору та використання коштів Державному Дорожньому Фонду при цьому кошти мають спрямовуватися виключно за призначенням на дороги». Нарешті, функції експлуатаційного утримання доріг пропонується передати на конкурентний ринок за участю приватних та державних компаній. ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України», що є фактично монополістом на цьому ринку,  роздержавити до рівня райавтодорів та ДЕУ.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...