App Store Google Play

У Дніпропетровську створили громадську організацію бійців АТО «20 легіон

14.04.2015 13:48
У Дніпропетровську створили громадську організацію бійців АТО «20 легіон

У Дніпропетровську створили першу в Україні громадську організацію демобілізованих воїнів АТО «20 легіон». Юридичну і консультаційну допомогу з організації громадської організації звільненим в запас військовослужбовцям надають депутати Дніпропетровської міської та обласної рад від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

 

В громадську організацію «20 легіон» увійшло близько 100 воїнів АТО. На установчих зборах вони більшістю голосів обрали головою В'ячеслава Плахуту, проголосували за правління та ревізійну комісію.

 

Одна з завдань організації - комунікація з соціальними службами, чиновниками для вирішення питань звільнених у запас військовослужбовців.

 

«Важко домогтися правди і справедливості від нинішніх чиновників, важко вирішити питання самотужки, тому створюємо громадську організацію. Громадська організація - це єдине ціле, яка висуватиме в органи влади своїх представників, щоб відстоювати наші інтереси», - сказав В'ячеслав Плахута, виступаючи перед своїми однополчанами.

 

Як зазначив депутат Дніпропетровської міськради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», юрист Сергій Жуков, громадської організації як юридичній особі буде легше вирішувати побутові та інші питання воїнів АТО.

 

«Це допоможе вам захищати свої права і вимагати від чиновників тих пільг, які вам належать по закону», - сказав Сергій Жуков.

 

У свою чергу депутат облради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Владислав Романов зазначив, що об'єднання звільнених в запас воїнів АТО, дозволить їм мати колективний захист і підтримку.

 

«Необхідна громадська організація, щоб ви були об'єднані, колективно захищені. Важливо, щоб цей процес відбувався по інших частинах і підрозділах, де звільняються військовослужбовці. Потужна асоціація воїнів АТО буде не тільки захищати ваші права, а й давати пропозиції народним депутатам для підготовки законопроектів щодо підтримки воїнів АТО», - підкреслив Владислав Романов.

 

Раніше депутати місцевих рад від партії «Блок Порошенко - Солідарність» запонували також створити «єдине вікно» для надання соціальних послуг демобілізованим учасникам АТО.

 

Як повідомлялося, у Дніпропетровській області бійцям АТО, які створили громадську організацію «20 легіон», будуть роздані 200 га землі, яку відсудили у екс-народного депутата Олега Царьова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...