App Store Google Play

Проживання у модульному містечку Дніпродзержинська коштуватиме 150 грн

14.04.2015 19:41
Проживання у модульному містечку Дніпродзержинська коштуватиме 150 грн

 

Завтра у Дніпродзержинську планується відкриття модульного містечка для переселенців з Донбасу. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Модульне містечко, побудоване на території п'ятого мікрорайону лівобережного масиву Дніпродзержинська, загалом розраховане на 460 мешканців. Він забезпечений всім необхідним для переселенців. Приміщення повністю готові до прийому жителів. Модульні будиночки обладнані Воно забезпечене усім необхідним для життя - від меблів до кухонного начиння. У будинках є всі вигоди, кухні обладнані електричними плитками, мається необхідний посуд згідно запланованої чисельності людей.

Вартість проживання в транзитному місті для внутрішньо переміщених осіб становить 150 гривень з людини на місяць. Станом на 14 квітня, говорять у міськраді, в містечку вже живуть 28 осіб.

Загалом же у Дніпродзержинську проживають 5399 зареєстрованих переселенців, з яких 4038 дорослих і 1361 дитина.

 

Нагадаємо, що наприкінці серпня минулого ркоу канцлер Німеччини Ангела Меркель під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком запропонувала надати гуманітарну допомогу для переселенців з Донбасу. У вересні Україна отримала офіційного листа від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) про надання гуманітарного вантажу.

Віце-прем'єр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України дав доручення Голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювати координацію підготовчих заходів по розгортанню транзитних міст зі збірних модулів для короткотермінового проживання переселенців з Луганської та Донецької областей.

Спільно з представниками GIZ, представництвом Червоного Хреста України, обласними адміністраціями (Дніпропетровської, Запорізької, Харківської), органами місцевого самоврядування був розроблений план з підготовки земельних ділянок (будівельних майданчиків), розробки проектно-кошторисної документації, пов'язаних з розміщенням будинків модульного типу для переселенців.

Відповідно до умов та обов'язкових вимог німецької сторони і Червоного Хреста були визначені замовники - виконавці в особі діючих комунальних підприємств (неприбуткових організацій) в п'яти містах Дніпропетровської області (Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Павлоград і Нікополь). У Дніпродзержинську таким підприємством було затверджено комунальне виробниче підприємство міської ради «Міськводоканал».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...