App Store Google Play

Дніпропетровщина: 6 чоловіків засудили за ухиляння від мобілізації

11.04.2015 14:13
Дніпропетровщина: 6 чоловіків засудили за ухиляння від мобілізації

Під час четвертої хвилі мобілізації чоловіків до лав Збройних сил України на Дніпропетровщині ухвалено 6 обвинувальних вироків суду, де призовники визнані винними в ухиленні від мобілізації. Про це у п’ятницю, 10 квітня, повідомив заступник воєнного комісара Дніпропетровського обласного комісаріату Сергій Полуциган.

За його словами, «існує певна категорія громадян, які ухиляються від мобілізації».

«На сьогодні за період проведення 4-ї хвилі мобілізації передано в ЄРДР 206 справ безпосередньо за ухилення від призову за мобілізацією, в тому числі вже є 6 обвинувальних вироків суду. Також за порушення правил військового обліку притягнуто до адміністративної відповідальності 455 осіб», – сказав Сергій Полуциган.

Водночас він відзначив, що Дніпропетровщина вирізняється тим, що її жителі усвідомлюють необхідність захисту своєї держави, відтак під час останньої хвилі мобілізації близько 30% призовників «прийшли до військовий комісаріатів добровільно, без виклику за повісткою».

Як поінформував заступник військового комісара, наразі план з мобілізації область виконала на 90%, до лав Збройних сил України і відправили до війська майже 4,4 тисячі осіб.

«Попереду ще тиждень роботи, але ми рухаємося у рамках тих планів і графіків, які визначені», – заявив представник обласного військкомату.

3 березня Міністерство оборони повідомляло, що перший етап четвертої черги мобілізації виконано на 90 %.

Перший етап четвертої хвилі мобілізації тривалістю 90 днів розпочався 20 січня. Наступні дві хвилі почнуться у квітня та липні і триватимуть 60 днів.

Мобілізуватимуть громадян віком від 25 до 60 років.

У січні секретар РНБО Олександр Турчинов пояснював, що мобілізація потрібна, адже щодо України здійснюється російська агресія.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. У свою чергу Москва будь-які звинувачення відкидає. Росія лише зазначає, що на Донбасі можуть бути російські «добровольці».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...