App Store Google Play

Дніпропетровщина: 6 чоловіків засудили за ухиляння від мобілізації

11.04.2015 14:13
Дніпропетровщина: 6 чоловіків засудили за ухиляння від мобілізації

Під час четвертої хвилі мобілізації чоловіків до лав Збройних сил України на Дніпропетровщині ухвалено 6 обвинувальних вироків суду, де призовники визнані винними в ухиленні від мобілізації. Про це у п’ятницю, 10 квітня, повідомив заступник воєнного комісара Дніпропетровського обласного комісаріату Сергій Полуциган.

За його словами, «існує певна категорія громадян, які ухиляються від мобілізації».

«На сьогодні за період проведення 4-ї хвилі мобілізації передано в ЄРДР 206 справ безпосередньо за ухилення від призову за мобілізацією, в тому числі вже є 6 обвинувальних вироків суду. Також за порушення правил військового обліку притягнуто до адміністративної відповідальності 455 осіб», – сказав Сергій Полуциган.

Водночас він відзначив, що Дніпропетровщина вирізняється тим, що її жителі усвідомлюють необхідність захисту своєї держави, відтак під час останньої хвилі мобілізації близько 30% призовників «прийшли до військовий комісаріатів добровільно, без виклику за повісткою».

Як поінформував заступник військового комісара, наразі план з мобілізації область виконала на 90%, до лав Збройних сил України і відправили до війська майже 4,4 тисячі осіб.

«Попереду ще тиждень роботи, але ми рухаємося у рамках тих планів і графіків, які визначені», – заявив представник обласного військкомату.

3 березня Міністерство оборони повідомляло, що перший етап четвертої черги мобілізації виконано на 90 %.

Перший етап четвертої хвилі мобілізації тривалістю 90 днів розпочався 20 січня. Наступні дві хвилі почнуться у квітня та липні і триватимуть 60 днів.

Мобілізуватимуть громадян віком від 25 до 60 років.

У січні секретар РНБО Олександр Турчинов пояснював, що мобілізація потрібна, адже щодо України здійснюється російська агресія.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. У свою чергу Москва будь-які звинувачення відкидає. Росія лише зазначає, що на Донбасі можуть бути російські «добровольці».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...