App Store Google Play

Беззаконня у Магдалинiвському районі під керівництвом судді Живоглядова

11.04.2015 12:39
Беззаконня у Магдалинiвському районі під керівництвом судді Живоглядова

Люстраційний комітет продовжує публікувати факти незаконної діяльності з боку суддів та посадовців, яку в деяких випадках інакше як «знахабнілим беззаконням» не назвеш.

Враховуючи той факт, що цією справою вже раніше займалася прокуратура Дніпропетровського області, але так і не змогла зупинити незаконну діяльність через впливові родинні зв’язки «головних фігурантів», ми навмисно не випускали цю статтю раніше та дали можливість правоохоронним органам здійснити всі необхідні слідчо-оперативні заходи для викриття корупційної схеми.

Сьогодні в полі нашого зору - Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області та його голова Андрій Живоглядов, мати якого суддя Апеляційного суду Дніпропетровської області Живоглядова І.К..

Саме через можливість безстрокового призначення Живоглядова А.М. на посаду судді представник Люстраційного комітету на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відстояв позицію громадськості про неможливість прийняття такого рішення.

Але мета наша була не тільки в зупиненні суддівських повноважень Живоглядова А.М., а й в покаранні тих, хто роками грабував державні землі та збагачувався за рахунок людей, які нездатні себе захистити.

І ми маємо сподівання, що це зможуть зробити правоохоронні органи, до яких ми звернулися із заявами.


І поки правоохоронці займаються перевіркою викладених в заяві фактів, ми публікуємо чергову корупційну схему привласнення земельних угідь.

Так, рішеннями суддів Магдалинівського суду всупереч закону України визнавалося право власності на земельні ділянки самотніх громадян, які не мали спадкоємців, за громадянином Аветесяном Амиросом та ПП «Хлібодар», співвласником якого він є.

Тобто земельні ділянки, що за законом повинні були відійти в державну власність, на підставі незаконних рішень суду передавалися в приватні руки. Саме через те, що існували рішення суду на право власності, питання про перехід земель в державну власність своєчасно за законом ніким не піднімалося.

Найцікавішим фактом є те, що по всіх справах позовні заяви в канцелярію суду просто не надходили та не реєструвалися, а цивільні справи фактично судом не заводились, однак рішення суду видавалися як такі, що набрали законної сили і були зареєстровані у відділі земельних ресурсів для оформлення права власності на земельні ділянки за Аветесяном А.

Подібні зловживання здійснювалися як напрацьована «схема» з нереєстрації цивільних справ з відома та при безпосередній участі голови Магдалинівського суду Живоглядова А.М. та судді Новіка Д.І.

Тільки нам відомо про 17 таких незаконних рішень на право власності на землю, які і були нами передані до правоохоронних органів.

Зазначимо, що всі вищеозначені дії підпадають відразу під декілька статей КПК України, і кожен з фігурантів, починаючи з судді Новіка й закінчуючи підприємцем Аветесяном, скоїли злочин в змові, що дає підстави правоохоронним органам кваліфікувати їх дії як дії злочинної групи, що передбачає набагато більший термін покарання. А підприємець Аветесян цілком заслуговує не тільки на повернення державі усіх вкрадених в неї земельних ділянок, а й на конфіскацію усього свого майна. Втім, якщо слідство й суд будуть проведені так, як належить за законом, то враховуючи тяжкість злочину щонайменше найближчі 5 років конфісковане майно Аветесяну все одно не знадобиться. Усім необхідним його має забезпечити державна пенітенціарна служба України.

Що ж до судді Живоглядова, то незважаючи на постійну опіку з боку "апеляційної"матусі навряд чи цього разу її впливу на судову систему вистачить задля того, щоб врятувати своє нерозумне дитя, під керівництвом якого у Магдалинівському районі відбувалось справжнє суддівське свавілля.

Нам залишається тільки сподіватись на швидке, повне та неупереджене розслідування цієї справи та на те, що всі винні будуть притягнути до відповідальності.

Люстрацій комітет Дніпропетровської області 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...