App Store Google Play

Беззаконня у Магдалинiвському районі під керівництвом судді Живоглядова

11.04.2015 12:39
Беззаконня у Магдалинiвському районі під керівництвом судді Живоглядова

Люстраційний комітет продовжує публікувати факти незаконної діяльності з боку суддів та посадовців, яку в деяких випадках інакше як «знахабнілим беззаконням» не назвеш.

Враховуючи той факт, що цією справою вже раніше займалася прокуратура Дніпропетровського області, але так і не змогла зупинити незаконну діяльність через впливові родинні зв’язки «головних фігурантів», ми навмисно не випускали цю статтю раніше та дали можливість правоохоронним органам здійснити всі необхідні слідчо-оперативні заходи для викриття корупційної схеми.

Сьогодні в полі нашого зору - Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області та його голова Андрій Живоглядов, мати якого суддя Апеляційного суду Дніпропетровської області Живоглядова І.К..

Саме через можливість безстрокового призначення Живоглядова А.М. на посаду судді представник Люстраційного комітету на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відстояв позицію громадськості про неможливість прийняття такого рішення.

Але мета наша була не тільки в зупиненні суддівських повноважень Живоглядова А.М., а й в покаранні тих, хто роками грабував державні землі та збагачувався за рахунок людей, які нездатні себе захистити.

І ми маємо сподівання, що це зможуть зробити правоохоронні органи, до яких ми звернулися із заявами.


І поки правоохоронці займаються перевіркою викладених в заяві фактів, ми публікуємо чергову корупційну схему привласнення земельних угідь.

Так, рішеннями суддів Магдалинівського суду всупереч закону України визнавалося право власності на земельні ділянки самотніх громадян, які не мали спадкоємців, за громадянином Аветесяном Амиросом та ПП «Хлібодар», співвласником якого він є.

Тобто земельні ділянки, що за законом повинні були відійти в державну власність, на підставі незаконних рішень суду передавалися в приватні руки. Саме через те, що існували рішення суду на право власності, питання про перехід земель в державну власність своєчасно за законом ніким не піднімалося.

Найцікавішим фактом є те, що по всіх справах позовні заяви в канцелярію суду просто не надходили та не реєструвалися, а цивільні справи фактично судом не заводились, однак рішення суду видавалися як такі, що набрали законної сили і були зареєстровані у відділі земельних ресурсів для оформлення права власності на земельні ділянки за Аветесяном А.

Подібні зловживання здійснювалися як напрацьована «схема» з нереєстрації цивільних справ з відома та при безпосередній участі голови Магдалинівського суду Живоглядова А.М. та судді Новіка Д.І.

Тільки нам відомо про 17 таких незаконних рішень на право власності на землю, які і були нами передані до правоохоронних органів.

Зазначимо, що всі вищеозначені дії підпадають відразу під декілька статей КПК України, і кожен з фігурантів, починаючи з судді Новіка й закінчуючи підприємцем Аветесяном, скоїли злочин в змові, що дає підстави правоохоронним органам кваліфікувати їх дії як дії злочинної групи, що передбачає набагато більший термін покарання. А підприємець Аветесян цілком заслуговує не тільки на повернення державі усіх вкрадених в неї земельних ділянок, а й на конфіскацію усього свого майна. Втім, якщо слідство й суд будуть проведені так, як належить за законом, то враховуючи тяжкість злочину щонайменше найближчі 5 років конфісковане майно Аветесяну все одно не знадобиться. Усім необхідним його має забезпечити державна пенітенціарна служба України.

Що ж до судді Живоглядова, то незважаючи на постійну опіку з боку "апеляційної"матусі навряд чи цього разу її впливу на судову систему вистачить задля того, щоб врятувати своє нерозумне дитя, під керівництвом якого у Магдалинівському районі відбувалось справжнє суддівське свавілля.

Нам залишається тільки сподіватись на швидке, повне та неупереджене розслідування цієї справи та на те, що всі винні будуть притягнути до відповідальності.

Люстрацій комітет Дніпропетровської області 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...