App Store Google Play

"Пане Удод, не юродствуйте!" - Романов

10.04.2015 12:44
"Пане Удод, не юродствуйте!" - Романов

Голова Дніпропетровської обласної ради знову подав голос зі свого фейсбучного далека. Євген Удод назвав «недоумками» депутатів Верховної Ради, які нарешті прийняли закони, що забороняють тоталітарну і комуністичну символіку. Як пише пан Удод в соцмережах: «... вони скасовують Велику Вітчизняну Війну», і тим самим «вони просто плюнули цим людям в могилу».

Пан Удод в кращих традиціях партії регіонів пересмикує факти і намагається підмінити поняття, вважає депутат обласної ради від "Блоку Петра Порошенка" Владислав Романов.

"Хочеться звернути увагу пана голови на кілька обставин.
По-перше, у прийнятих законах чітко обумовлено, що заборона на використання радянської символіки не поширюється на пам'ятники полеглим воїнам, музейні експозиції, твори культури і мистецтва, присвячені подіям Великої Вітчизняної війни, ордени і медалі фронтовиків", - підкреслює політолог у своєму зверненні до Євгена Удода.

По-друге, депутат нагадав голові облради, як  «захиснику» історичної пам'яті, його поведінку в грудні 2010 року, коли Путін публічно заявив, що Велику Вітчизняну війни російський народ виграв би і без участі українців.

"Це був нахабний, цинічний плювок від імені «русского мира» в обличчя всім загиблим і залишилися в живих ветеранам війни в Україні. Єдиний голос в обласній раді на захист історичної правди і справедливості був поданий тодішньою опозицією. Я направив офіційний запит до Дніпропетровського історичного музею ім. Яворницького, щоб з незаперечними фактами в руках відповісти знахабнілому карлику на сесії обласної ради. А як тоді реагували Ви, пане Удод, не пам'ятаєте? Ви і вся ваша регіональна фракція тоді втерлись і мовчали. Але я добре запам'ятав ту дзвінку тишу і лють, яка наповнювала залу засідань. Єдиний, хто проявив свою громадянську позицію - голова обласної ради ветеранів війни. Він підійшов до мене в коридорі, мовчки і міцно потиснув руку", - пише Романов.

"По-третє, пане голово, не юродствуйте, не спекулюйте, не намагайтеся розгойдати ситуацію в області. Не вийде. Займіться краще своїм прямим обов'язком (поки Ви ще голова) - скличте чергову сесію обласної ради. Нам потрібно прийняти багато рішень, у тому числі визнати РФ агресором, а «ЛНР-ДНР» терористичними організаціями. Чи Ви, пане Удод, проти?", - звертаєтсься до регіонала депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...