App Store Google Play

"Пане Удод, не юродствуйте!" - Романов

10.04.2015 12:44
"Пане Удод, не юродствуйте!" - Романов

Голова Дніпропетровської обласної ради знову подав голос зі свого фейсбучного далека. Євген Удод назвав «недоумками» депутатів Верховної Ради, які нарешті прийняли закони, що забороняють тоталітарну і комуністичну символіку. Як пише пан Удод в соцмережах: «... вони скасовують Велику Вітчизняну Війну», і тим самим «вони просто плюнули цим людям в могилу».

Пан Удод в кращих традиціях партії регіонів пересмикує факти і намагається підмінити поняття, вважає депутат обласної ради від "Блоку Петра Порошенка" Владислав Романов.

"Хочеться звернути увагу пана голови на кілька обставин.
По-перше, у прийнятих законах чітко обумовлено, що заборона на використання радянської символіки не поширюється на пам'ятники полеглим воїнам, музейні експозиції, твори культури і мистецтва, присвячені подіям Великої Вітчизняної війни, ордени і медалі фронтовиків", - підкреслює політолог у своєму зверненні до Євгена Удода.

По-друге, депутат нагадав голові облради, як  «захиснику» історичної пам'яті, його поведінку в грудні 2010 року, коли Путін публічно заявив, що Велику Вітчизняну війни російський народ виграв би і без участі українців.

"Це був нахабний, цинічний плювок від імені «русского мира» в обличчя всім загиблим і залишилися в живих ветеранам війни в Україні. Єдиний голос в обласній раді на захист історичної правди і справедливості був поданий тодішньою опозицією. Я направив офіційний запит до Дніпропетровського історичного музею ім. Яворницького, щоб з незаперечними фактами в руках відповісти знахабнілому карлику на сесії обласної ради. А як тоді реагували Ви, пане Удод, не пам'ятаєте? Ви і вся ваша регіональна фракція тоді втерлись і мовчали. Але я добре запам'ятав ту дзвінку тишу і лють, яка наповнювала залу засідань. Єдиний, хто проявив свою громадянську позицію - голова обласної ради ветеранів війни. Він підійшов до мене в коридорі, мовчки і міцно потиснув руку", - пише Романов.

"По-третє, пане голово, не юродствуйте, не спекулюйте, не намагайтеся розгойдати ситуацію в області. Не вийде. Займіться краще своїм прямим обов'язком (поки Ви ще голова) - скличте чергову сесію обласної ради. Нам потрібно прийняти багато рішень, у тому числі визнати РФ агресором, а «ЛНР-ДНР» терористичними організаціями. Чи Ви, пане Удод, проти?", - звертаєтсься до регіонала депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...