App Store Google Play

11 квітня у Дніпрі - волонтерський Великодній Суботник

10.04.2015 09:23
11 квітня у Дніпрі - волонтерський Великодній Суботник

У цю суботу в Дніпропетровську буде великий суботник. Усі небайдужі можуть приходити на Червоний Камінь з 10:00, навпроти «McDonald's» за церквою. Ми зробимо покажчик. Трохи попрацювати на благо міста ніколи не завадить. На розчищеному місці святкування Великодня відбудеться в понеділок, 13 квітня з 10:00 до 12:00.

Про це повідомила волонтер АТО, координатор проекту «Креативне місто» Ольга Голубєва під час прес-конференції в ІА "Дніпро пост". За її словами, основна мета проекту «Креативне місто» - розвиток периферії Дніпропетровська, тобто проведення подієвих заходів не тільки в центрі міста.

"Це підтримка всіх людей, щоб, не виходячи зі свого району, вони могли опинитися на святі. Наша ініціатива була підтримана, першим ми провели "фестиваль паніки і істерики". Він організовувався дуже швидко, був проведений в деякій паніці. Потім ми реалізовували проект «Клуб активного відпочинку». Багато чого було пов'язано з археологією, етнографією. Виявилося, що у нас є КП «Етнографічні парки Дніпропетровська». І ми тепер спільно проводимо багато заходів. У цю суботу у нас буде великий суботник", - розповіла журрналістам Ольга Голубєва.

Директор КП «Етнографічні парки Дніпропетровська» Олексій Саленко повідомив, що суботник на Набережній Заводській, навпроти будинків №№ 88 і 86 - лише початок заходу. Продовженням буде Козацька Пасха в понеділок, 13 квітня, яка розпочнеться о 12:00 і триватиме до 18-19 години. В рамках заходу планується виступ народних і дитячих колективів Дніпропетровська, а також ярмарок-виставка прикладної творчості.

Голова студентської ради Дніпропетровського монтажного технікуму Карина Максимова дещо розкрила програму свята.

"У понеділок разом з нашими талановитими студентами та організацією «Арт-Міст» ми проведемо майстер-класи. Буде створений макет великий крашанки, на якій будуть виведені фрагменти. Всі бажаючі зможуть внести творчий внесок безпосередньо до розпису самого пасхального яйця. Наші хлопці за допомогою художників будуть допомагати цим людям, щоб писанка вийшла гарна". - розповіла Карина Максимова.

За її словами, писанка буде розміром 1,2-1,5 м.

Всі гості фестивалю зможуть взяти участь, намалювати кілька картин за допомогою розчинної кави. Також усім бажаючим намалюють патріотичний аква-грим. Також гості фестивалю отримають патріотичні фенечки жовто-блакитного кольору, зроблені руками студентів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...