App Store Google Play

11 квітня у Дніпрі - волонтерський Великодній Суботник

10.04.2015 09:23
11 квітня у Дніпрі - волонтерський Великодній Суботник

У цю суботу в Дніпропетровську буде великий суботник. Усі небайдужі можуть приходити на Червоний Камінь з 10:00, навпроти «McDonald's» за церквою. Ми зробимо покажчик. Трохи попрацювати на благо міста ніколи не завадить. На розчищеному місці святкування Великодня відбудеться в понеділок, 13 квітня з 10:00 до 12:00.

Про це повідомила волонтер АТО, координатор проекту «Креативне місто» Ольга Голубєва під час прес-конференції в ІА "Дніпро пост". За її словами, основна мета проекту «Креативне місто» - розвиток периферії Дніпропетровська, тобто проведення подієвих заходів не тільки в центрі міста.

"Це підтримка всіх людей, щоб, не виходячи зі свого району, вони могли опинитися на святі. Наша ініціатива була підтримана, першим ми провели "фестиваль паніки і істерики". Він організовувався дуже швидко, був проведений в деякій паніці. Потім ми реалізовували проект «Клуб активного відпочинку». Багато чого було пов'язано з археологією, етнографією. Виявилося, що у нас є КП «Етнографічні парки Дніпропетровська». І ми тепер спільно проводимо багато заходів. У цю суботу у нас буде великий суботник", - розповіла журрналістам Ольга Голубєва.

Директор КП «Етнографічні парки Дніпропетровська» Олексій Саленко повідомив, що суботник на Набережній Заводській, навпроти будинків №№ 88 і 86 - лише початок заходу. Продовженням буде Козацька Пасха в понеділок, 13 квітня, яка розпочнеться о 12:00 і триватиме до 18-19 години. В рамках заходу планується виступ народних і дитячих колективів Дніпропетровська, а також ярмарок-виставка прикладної творчості.

Голова студентської ради Дніпропетровського монтажного технікуму Карина Максимова дещо розкрила програму свята.

"У понеділок разом з нашими талановитими студентами та організацією «Арт-Міст» ми проведемо майстер-класи. Буде створений макет великий крашанки, на якій будуть виведені фрагменти. Всі бажаючі зможуть внести творчий внесок безпосередньо до розпису самого пасхального яйця. Наші хлопці за допомогою художників будуть допомагати цим людям, щоб писанка вийшла гарна". - розповіла Карина Максимова.

За її словами, писанка буде розміром 1,2-1,5 м.

Всі гості фестивалю зможуть взяти участь, намалювати кілька картин за допомогою розчинної кави. Також усім бажаючим намалюють патріотичний аква-грим. Також гості фестивалю отримають патріотичні фенечки жовто-блакитного кольору, зроблені руками студентів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...