App Store Google Play

Влада Дніпра дякує енергетикам Ахметова за зменшення забруднень

09.04.2015 09:47
Влада Дніпра дякує енергетикам Ахметова за зменшення забруднень

У Дніпропетровську на 27 % зменшилась кількість викидів забруднюючих речовин у  повітря за останні 7 років. Про це під час виїзної робочої наради на Придніпровській ТЕС повідомив перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

 

За його словами, таких результатів вдалось досягти завдяки реалізації природоохоронної програми, яку втілюють на основних підприємствах міста. Перший заступник міського голови наголосив, що до кінця року згідно з програмою планується скоротити шкідливі викиди у повітря ще на 3,5%.

 

«Оскільки сьогодні одним з найбільших підприємств-забруднювачів міста є Придніпровська ТЕС ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» міська влада разом із депутатським корпусом бере під жорсткий контроль викиди від її виробничої діяльності. У бюджеті міста передбачено 695 тисяч гривень на встановлення спеціальних датчиків на кожне джерело викиду забруднюючих речовин. За допомогою цих датчиків можна буде контролювати викиди станції та фіксувати порушення, якщо вони будуть. Чистота повітря - це наша спільна мета, від цього залежить наше здоров'я та здоров'я наших нащадків», - зазначив Анатолій Крупський.

 

Він додав, що з початку року Придніпровська ТЕС ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго»  інвестувала у природоохоронні заходи  близько 160 мільйонів гривень.

 

У Дніпропетровську з 2008 року діє програма, спрямована на скорочення викидів  забруднюючих речовин у повітря. Її учасниками є 8 найбільших підприємств, серед яких Придніпровська ТЕС ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», ПАТ «Євраз – ДМЗ ім. Петровського», ПАТ «Інтерпайп НТЗ», ПрАТ „Інтер Мікро Дельта Інк”, ПРАТ „ІСТА - Центр”,ПАТ „СК „Укррічфлот”,ТОВ „Укрсплав”,ПрАТ НПО „ДНІПРОПРЕС”.

 

З початку дії програми  на зазначених підприємствах виконано понад 25 природоохоронних заходів, зазначають в управлні охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...