App Store Google Play

Влада Дніпра дякує енергетикам Ахметова за зменшення забруднень

09.04.2015 09:47
Влада Дніпра дякує енергетикам Ахметова за зменшення забруднень

У Дніпропетровську на 27 % зменшилась кількість викидів забруднюючих речовин у  повітря за останні 7 років. Про це під час виїзної робочої наради на Придніпровській ТЕС повідомив перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

 

За його словами, таких результатів вдалось досягти завдяки реалізації природоохоронної програми, яку втілюють на основних підприємствах міста. Перший заступник міського голови наголосив, що до кінця року згідно з програмою планується скоротити шкідливі викиди у повітря ще на 3,5%.

 

«Оскільки сьогодні одним з найбільших підприємств-забруднювачів міста є Придніпровська ТЕС ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» міська влада разом із депутатським корпусом бере під жорсткий контроль викиди від її виробничої діяльності. У бюджеті міста передбачено 695 тисяч гривень на встановлення спеціальних датчиків на кожне джерело викиду забруднюючих речовин. За допомогою цих датчиків можна буде контролювати викиди станції та фіксувати порушення, якщо вони будуть. Чистота повітря - це наша спільна мета, від цього залежить наше здоров'я та здоров'я наших нащадків», - зазначив Анатолій Крупський.

 

Він додав, що з початку року Придніпровська ТЕС ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго»  інвестувала у природоохоронні заходи  близько 160 мільйонів гривень.

 

У Дніпропетровську з 2008 року діє програма, спрямована на скорочення викидів  забруднюючих речовин у повітря. Її учасниками є 8 найбільших підприємств, серед яких Придніпровська ТЕС ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», ПАТ «Євраз – ДМЗ ім. Петровського», ПАТ «Інтерпайп НТЗ», ПрАТ „Інтер Мікро Дельта Інк”, ПРАТ „ІСТА - Центр”,ПАТ „СК „Укррічфлот”,ТОВ „Укрсплав”,ПрАТ НПО „ДНІПРОПРЕС”.

 

З початку дії програми  на зазначених підприємствах виконано понад 25 природоохоронних заходів, зазначають в управлні охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...