App Store Google Play

Валентин Резніченко провів перший особистий прийом громадян

09.04.2015 09:36
Валентин Резніченко провів перший особистий прийом громадян
Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко провів особистий прийом громадян. Цього дня до нього змогли потрапити тільки 18 жителів області із всіх бажаючих. По кожному зверненню Валентин Резніченко дав чіткі вказівки які допоможуть вирішити ті проблеми, з якими до нього прийшли люди.
 
Пенсіонер з П’ятихаток звернувся з проханням надати його матері-інваліду візок з електроприводом. Його мати має травму руки, через що їй незручно користуватися механічним інвалідним візком.
 
Як доповіла директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вікторія Крупська, заявка на виробництво візка направлена до заводу-виробника. Однак через відсутність фінансування з державного бюджету, виготовлення візка затримується. Валентин Резніченко доручив підготувати лист на Мінсоцполітики України, де зазначити потребу та необхідність фінансування візків для людей з обмеженими фізичними можливостями. Голова облдержадміністрації особисто контролюватиме вирішення цього питання.
 
Мешканка Дніпропетровська звернулася до керівника регіону з проханням допомогти онкохворому внуку. Хлопець вже проходив лікування в Туреччині, однак наразі він потребує додаткової допомоги лікарів, але родина вже не має достатньо коштів для цього.
 
Валентин Резніченко поставив чітке завдання департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації вирішити цю проблему. Зокрема, організувати консультації кращих фахівців Дніпропетровщини та включити юнака до спеціалізованих програм .
 
Громадянка з селища Кіровське просить влаштувати сироту, якого вона тимчасово приютила у себе, до інтернату. Хлопець власного житла не має. Є психічні розлади, тому потребує належного догляду та лікування.
 
Валентин Резніченко запевнив, що за два тижні хлопця влаштують у відповідний заклад. Якщо обстеження покаже, що хлопець може себе обслуговувати та жити самостійно, буде розглянуте питання виділення для нього кімнати у гуртожитку.
 
Як відзначає прес-служба Дніпропетровської ОДА, багато людей просили допомоги у голови облдержадміністрації, не знайшовши відгуку в міській раді обласного центру, хоча зверталися з питаннями, які насправді вирішує тільки місцева влада. Наприклад: приватизації землі, ремонт ліфтів, покрівлі, зовнішнього освітлення, відновлення дорожнього покриття в Дніпропетровську. На ці питання Валентин Резніченко теж відреагував і спробує допомогти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...