App Store Google Play

У Дніпропетровську знайшли спосіб як зробити роботу Жилсервісів прозорою

09.04.2015 16:53
У Дніпропетровську знайшли спосіб як зробити роботу Жилсервісів прозорою

Сергій Жуков, депутат міської фракції «Блок Петра Порошенка - «Солідарність» спільно з активістами руху «Громадський Контроль» підготували проект рішення міської ради, яке зробить роботу комунальних підприємств міста прозорою та ефективною.

Згідно з підготовленим проектом, директори комунальних підприємств зобов'язуються публічно звітувати про виконану роботу перед мешканцями міста. Якщо робота глав підприємств незадовільна - це підстава для звільнення директора КП в 30-денний термін.

«Депутати міської ради приймають рішення, відповідно до якого щорічно директори КП, які надають житлово-комунальні послуги, на загальних зборах мешканців подають на розгляд звіти про виконану роботу. Якщо дані звіту відповідають реальності, жителі міста його затверджують. Якщо ні - це підстава для розірвання контракту з таким директором », - пише на своїй сторінці у фейсбуці Сергій Жуков.

«Як і де буде проходити звітність?

Періодичність: щорічно, до 1 липня. Інформація про збори публікується за 7 днів на сайті міськради та в газеті «Наше місто».

Форма: публічна презентація перед городянами.

Зміст: доходи / витрати підприємства, інформація про виконану роботу. На вимогу мешканців надаються копії договорів, актів прийому / передачі робіт та інша необхідна для аналізу документація.

Результати: таємним голосуванням затверджують звіт. Якщо жителі його не підтримують - це підстава для звільнення директора КП в 30-денний термін з дня проведення зборів.

«Таким чином:
- По-перше, комунальникам доведеться двічі подумати перед тим, як підписувати акти приймання-здачі «фіктивних робіт»;
- По-друге, одіозні багаторічні директори комунальних підприємств за рішенням жителів нарешті можуть піти у відставку - дружні зв'язки у виконкомі не допоможуть;
- По-третє, дніпропетровці отримують інструмент впливу на якість життя у своєму місті / районі / вулиці / будинку », - описує механізм реалізації рішення Сергій Жуков.

Також Сергій Жуков повідомляє, що проект рішення зданий в міську раду і якщо в.о. міського голови Галина Булавка включить його до порядку на наступну сесію, воно може бути прийняте.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...