App Store Google Play

У Дніпропетровську знайшли спосіб як зробити роботу Жилсервісів прозорою

09.04.2015 16:53
У Дніпропетровську знайшли спосіб як зробити роботу Жилсервісів прозорою

Сергій Жуков, депутат міської фракції «Блок Петра Порошенка - «Солідарність» спільно з активістами руху «Громадський Контроль» підготували проект рішення міської ради, яке зробить роботу комунальних підприємств міста прозорою та ефективною.

Згідно з підготовленим проектом, директори комунальних підприємств зобов'язуються публічно звітувати про виконану роботу перед мешканцями міста. Якщо робота глав підприємств незадовільна - це підстава для звільнення директора КП в 30-денний термін.

«Депутати міської ради приймають рішення, відповідно до якого щорічно директори КП, які надають житлово-комунальні послуги, на загальних зборах мешканців подають на розгляд звіти про виконану роботу. Якщо дані звіту відповідають реальності, жителі міста його затверджують. Якщо ні - це підстава для розірвання контракту з таким директором », - пише на своїй сторінці у фейсбуці Сергій Жуков.

«Як і де буде проходити звітність?

Періодичність: щорічно, до 1 липня. Інформація про збори публікується за 7 днів на сайті міськради та в газеті «Наше місто».

Форма: публічна презентація перед городянами.

Зміст: доходи / витрати підприємства, інформація про виконану роботу. На вимогу мешканців надаються копії договорів, актів прийому / передачі робіт та інша необхідна для аналізу документація.

Результати: таємним голосуванням затверджують звіт. Якщо жителі його не підтримують - це підстава для звільнення директора КП в 30-денний термін з дня проведення зборів.

«Таким чином:
- По-перше, комунальникам доведеться двічі подумати перед тим, як підписувати акти приймання-здачі «фіктивних робіт»;
- По-друге, одіозні багаторічні директори комунальних підприємств за рішенням жителів нарешті можуть піти у відставку - дружні зв'язки у виконкомі не допоможуть;
- По-третє, дніпропетровці отримують інструмент впливу на якість життя у своєму місті / районі / вулиці / будинку », - описує механізм реалізації рішення Сергій Жуков.

Також Сергій Жуков повідомляє, що проект рішення зданий в міську раду і якщо в.о. міського голови Галина Булавка включить його до порядку на наступну сесію, воно може бути прийняте.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...