App Store Google Play

Найбагатший холдинг України оголосив про дефолт

09.04.2015 13:35
Найбагатший холдинг України оголосив про дефолт

Металургічна група "Метінвест", яка належить Рінату Ахметову, оголосила про те, що вона знаходиться у стані дефолту, повідомляє Лівий Берег.

Про це йдеться в аудованих консолідованих фінансових результатах діяльності "Метінвесту" за 2014 рік за стандартами МСФЗ.

"Паралельно з сьогоднішньої публікацією фінансових результатів за 2014 рік група оголосила про те, що вона знаходиться у стані дефолту, і починає три проекти погодження з власниками своїх облігацій термінів погашення у 2015-му, 2017-му і 2018 роках. Метою цих проектів є відтермінування погашення основної суми боргу за облігаціями з терміном погашення 20 травня 2015 року, а також отримання згоди від власників облігацій на відмову від свого права висувати вимоги у зв'язку з певними теперішніми і майбутніми випадками дефолту за облігаціями з термінами погашення у 2015-му, 2017-му і 2018 роках", - йдеться у повідомленні.

Група також повідомила про переговори з кредиторами щодо передекспортного фінансування, метою яких є отримання відмови від висування вимог у зв'язку з невиконанням деяких зобов'язань групи.

У березні група вже спробувала одержати додаткову згоду кредиторів щодо передекспортного фінансування на часткове відтермінування березневих і квітневих платежів за основними сумами кредитів. Тоді згоду від 100% кредиторів так і не отримали, що призвело до дефолту з оплати на загальну суму 113 млн дол. Цей дефолт тривав і на дату публікації звіту (8 квітня 2015 року).

Нагадаємо, що "Метінвест" - найбільша компанія України. До групи входять металургійні та гірничорудні підприємства, розташовані в Україні, країнах Європи та США. Мажоритарним акціонером компанії є Рінат Ахметов. Вже кілька років компанія є найбільшою в Україні за доходами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...