App Store Google Play

Найбагатший холдинг України оголосив про дефолт

09.04.2015 13:35
Найбагатший холдинг України оголосив про дефолт

Металургічна група "Метінвест", яка належить Рінату Ахметову, оголосила про те, що вона знаходиться у стані дефолту, повідомляє Лівий Берег.

Про це йдеться в аудованих консолідованих фінансових результатах діяльності "Метінвесту" за 2014 рік за стандартами МСФЗ.

"Паралельно з сьогоднішньої публікацією фінансових результатів за 2014 рік група оголосила про те, що вона знаходиться у стані дефолту, і починає три проекти погодження з власниками своїх облігацій термінів погашення у 2015-му, 2017-му і 2018 роках. Метою цих проектів є відтермінування погашення основної суми боргу за облігаціями з терміном погашення 20 травня 2015 року, а також отримання згоди від власників облігацій на відмову від свого права висувати вимоги у зв'язку з певними теперішніми і майбутніми випадками дефолту за облігаціями з термінами погашення у 2015-му, 2017-му і 2018 роках", - йдеться у повідомленні.

Група також повідомила про переговори з кредиторами щодо передекспортного фінансування, метою яких є отримання відмови від висування вимог у зв'язку з невиконанням деяких зобов'язань групи.

У березні група вже спробувала одержати додаткову згоду кредиторів щодо передекспортного фінансування на часткове відтермінування березневих і квітневих платежів за основними сумами кредитів. Тоді згоду від 100% кредиторів так і не отримали, що призвело до дефолту з оплати на загальну суму 113 млн дол. Цей дефолт тривав і на дату публікації звіту (8 квітня 2015 року).

Нагадаємо, що "Метінвест" - найбільша компанія України. До групи входять металургійні та гірничорудні підприємства, розташовані в Україні, країнах Європи та США. Мажоритарним акціонером компанії є Рінат Ахметов. Вже кілька років компанія є найбільшою в Україні за доходами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...