App Store Google Play

Розслідування зникнення Величка велося неефективно - прокуратура

08.04.2015 09:47
Розслідування зникнення Величка велося неефективно - прокуратура

Чи то втікач чи то жертва насильників, відомий дніпропетровський дерибанщик Олександр Величко продовжує породжувати інформаційні приводи та розборки поміж силовими структурами.

"Бабушкінський райвідділ міліції Дніпропетровська проводив неефективне досудове розслідування у справі про зникнення Олександра Величка - директора департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міськради". - йдеться у відповіді прокуратури Дніпропетровської області на звернення депутата БПП Сергія Лещенка.

 

У відомств зазначили, що Величко під час допиту 5 березня розповів, що 25 лютого поблизу будівлі Дніпропетровської ОДА його затримали та незаконно утримували в різних місцях невідомі особи.

 

"Своє звернення зі звинуваченнями колишніх керівників міста та області в корупційних діяннях він давав під тиском у період перебування в наручниках", - йдеться у відповіді прокуратури.

Звідки у прокурорів такі відомості й про які саме покази йдеться, адже Величко щонайменше тричі вже змінював канву свого оповідання, в листі не вказано. 

 

Наразі справа Величка передана до СБУ, а статтю, за якою вона розслідується, перекваліфіковано на "захоплення представника влади як заручника", яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 15 років.

 

 

 

 

 

Раніше в.о. мера Дніпропетровська Максим Романенко повідомляв, що 25 лютого близько 12:00 до нього звернувся Величко і повідомив, що його викликав до себе заступник дніпропетровського губернатора Ігоря Коломойського Геннадій Корбан.

 

Після прибуття Величка в обладміністрацію зв'язок з ним зник.

 

Згодом в інтернеті з'явилося відеозвернення Величка, на якому він звинувачує Корбана у своєму викраденні.

 

Проте існує й інше відео, на якому Величко каже, що влаштував своє викрадення сам.

 

Голова СБУ Валентин Наливайченко наприкінці березня повідомляв, що Величко перебуває в Росії.

 

Українська правда

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...