App Store Google Play

Резніченко обіцяє домовитись з бізнесом про зарплати

08.04.2015 13:50
Резніченко обіцяє домовитись з бізнесом про зарплати

Валентин Резніченко виступає проти тиску влади на бізнес. Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації заявив на засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Під час заходу представники влади, профспілок та роботодавців Дніпропетровщини обговорили ситуацію на споживчому ринку області у зв'язку із стрімким зростанням цін на соціально значущі товари і послуги.

Учасники засідання обговорили проблеми, з якими зіткнулися мешканці Дніпропетровщини внаслідок кризи в країні. Перш за все, це здорожчання продуктів харчування та житлово-комунальних послуг при незмінному рівні зарплатні.

Для того, щоб допомогти мешканцям регіону пережити важкі часи, на Дніпропетровщині, зокрема, проводяться продовольчі ярмарки та призначаються субсидії.

Проте тиснути на бізнес для зміни цін на ті чи інші товари влада не має права, впевнений Резніченко. На його думку, намагаючись попри закони ринку регулювати обґрунтовані сьогоднішніми реаліями ціни та примушуючи виробників працювати собі у збиток, керівництво області лише погіршило б ситуацію.

«Моя реальна позиція - якщо ми весь час будемо думати про тиск на мережі, якщо ми не вийдемо з історії про вирішення питань через прокурорів, через податкові органи, то ми нічого не зробимо. Я противник адміністрування в тій зоні, де ми не повинні цього робити. Ми знову втягнемося в ту радянську систему, з якої ми багато років виходили», - сказав він.

На думку очільника Дніпропетровської ОДА, слід займатися не популізмом, а реальними кроками задля підвищення заробітної плати робітникам, про яку слід домовлятися безпосередньо з власниками підприємств.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...