App Store Google Play

Проживання в містечку для переселенців подешевшало в кілька разів

08.04.2015 11:09
Проживання в містечку для переселенців подешевшало в кілька разів

У Нікополі на Дніпропетровщині вартість проживання в транзитному містечку для переселенців із зони АТО знизили майже в 6 разів – з рекордних 850 гривень з людини на місяць до 150 гривень. Про це повідомив виконувач обов’язків міського голови Нікополя Андрій Фісак.

 Як зазначив чиновник, тепер переселенці платитимуть за проживання у модульних будинках 150 гривень, незважаючи від пори року, – і в літню, і в зимову пору.

За його словами, решту витрат на утримання містечка компенсуватиме обласний бюджет шляхом субвенцій.

 «Нікополь став єдиним містом в області, яке отримуватиме субвенції для компенсації проживання переселенців у модульному містечку», – повідомив Фісак.

За даними Нікопольської міської ради, досі в транзитному містечку для переселенців, збудованому коштом німецького уряду у Нікополі й розрахованому на понад 450 місць, мешкало лише 12 осіб.

Напередодні голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко публічно розкритикував те, як вирішуються проблеми з житлом для переселенців, заявивши, що «високі ціни на проживання в модульних містечках для переселенців – наслідок байдужості місцевої влади».

У рамках допомоги уряду Німеччини на Дніпропетровщині збудовано п’ять транзитних містечок в містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Павлоград та Нікополь, чотири з них уже ввели в експлуатацію. 13 лютого було відкрите найбільше транзитне містечко в Україні – у місті Павлоград, воно розраховане на 640 осіб.

За офіційними даними, наразі на Дніпропетровщині зареєстровано понад 80 тисяч переселенців з Донбасу.​

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...