App Store Google Play

Проживання в містечку для переселенців подешевшало в кілька разів

08.04.2015 11:09
Проживання в містечку для переселенців подешевшало в кілька разів

У Нікополі на Дніпропетровщині вартість проживання в транзитному містечку для переселенців із зони АТО знизили майже в 6 разів – з рекордних 850 гривень з людини на місяць до 150 гривень. Про це повідомив виконувач обов’язків міського голови Нікополя Андрій Фісак.

 Як зазначив чиновник, тепер переселенці платитимуть за проживання у модульних будинках 150 гривень, незважаючи від пори року, – і в літню, і в зимову пору.

За його словами, решту витрат на утримання містечка компенсуватиме обласний бюджет шляхом субвенцій.

 «Нікополь став єдиним містом в області, яке отримуватиме субвенції для компенсації проживання переселенців у модульному містечку», – повідомив Фісак.

За даними Нікопольської міської ради, досі в транзитному містечку для переселенців, збудованому коштом німецького уряду у Нікополі й розрахованому на понад 450 місць, мешкало лише 12 осіб.

Напередодні голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко публічно розкритикував те, як вирішуються проблеми з житлом для переселенців, заявивши, що «високі ціни на проживання в модульних містечках для переселенців – наслідок байдужості місцевої влади».

У рамках допомоги уряду Німеччини на Дніпропетровщині збудовано п’ять транзитних містечок в містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Павлоград та Нікополь, чотири з них уже ввели в експлуатацію. 13 лютого було відкрите найбільше транзитне містечко в Україні – у місті Павлоград, воно розраховане на 640 осіб.

За офіційними даними, наразі на Дніпропетровщині зареєстровано понад 80 тисяч переселенців з Донбасу.​

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...