App Store Google Play

Дніпряни зможуть економно скупитись і навчитись розмальовувати писанки

08.04.2015 15:28
Дніпряни зможуть економно скупитись і навчитись розмальовувати писанки
10 та 11 квітня у містах та районах області пройдуть Великодні ярмарки. Тут мешканці області зможуть придбати все необхідне до святкового столу за цінами нижчими середньоринкових на 15-20%.

Про це під час прес-конференції повідомила заступник директора департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської ОДА Маргарита Зотова.

Маргарита Зотова повідомила, що у Дніпропетровську Великодні ярмарки проходитимуть на 4 ринках - "Новий Нагорний", «Тополя», «Трофімовський» та «Передовий» з 8.00 до 18.00.

«Основні продукти, які будуть представлені на ярмарках, це м'ясо, молочна продукція, борошно та яйця. Борошно коштуватиме в районі 7 грн, яйця - близько 13 грн, сало - близько 30 грн. Для порівняння, в магазині сало коштує від 50 до 60 грн. Свинина буде продаватися за ціною від 45 грн за кг, в магазині її зараз можна знайти на 20 грн дорожче», - розповіла вона.

Маргарита Зотова додала, що на ярмарках не буде перекупників, які роблять націнку, тут продукт від товаровиробника відразу потрапляє до покупця. Представляти свою продукцію на ярмарки приїдуть товаровиробники з усіх куточків області.

«Всі місця на ярмарках для товаровиробників надаються безкоштовно. Бажаючі взяти у них участь можуть звернутися до департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської ОДА за телефоном 732-15-53», - сказала вона.

Крім вигідних покупок на ринку «Новий Нагорний» на мешканців Дніпропетровська чекатиме майстер-клас з Петриківського розпису.

«Ми запросили майстрів Петриківського розпису, які будуть розписувати яйця. Розписне яйце буде коштувати в районі 5 грн. Всі, хто хоче взяти участь у майстер-класах, теж зможуть навчитися красиво розписувати крашанки», - сказала Маргарита Зотова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...