App Store Google Play

Дніпряни зможуть економно скупитись і навчитись розмальовувати писанки

08.04.2015 15:28
Дніпряни зможуть економно скупитись і навчитись розмальовувати писанки
10 та 11 квітня у містах та районах області пройдуть Великодні ярмарки. Тут мешканці області зможуть придбати все необхідне до святкового столу за цінами нижчими середньоринкових на 15-20%.

Про це під час прес-конференції повідомила заступник директора департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської ОДА Маргарита Зотова.

Маргарита Зотова повідомила, що у Дніпропетровську Великодні ярмарки проходитимуть на 4 ринках - "Новий Нагорний", «Тополя», «Трофімовський» та «Передовий» з 8.00 до 18.00.

«Основні продукти, які будуть представлені на ярмарках, це м'ясо, молочна продукція, борошно та яйця. Борошно коштуватиме в районі 7 грн, яйця - близько 13 грн, сало - близько 30 грн. Для порівняння, в магазині сало коштує від 50 до 60 грн. Свинина буде продаватися за ціною від 45 грн за кг, в магазині її зараз можна знайти на 20 грн дорожче», - розповіла вона.

Маргарита Зотова додала, що на ярмарках не буде перекупників, які роблять націнку, тут продукт від товаровиробника відразу потрапляє до покупця. Представляти свою продукцію на ярмарки приїдуть товаровиробники з усіх куточків області.

«Всі місця на ярмарках для товаровиробників надаються безкоштовно. Бажаючі взяти у них участь можуть звернутися до департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської ОДА за телефоном 732-15-53», - сказала вона.

Крім вигідних покупок на ринку «Новий Нагорний» на мешканців Дніпропетровська чекатиме майстер-клас з Петриківського розпису.

«Ми запросили майстрів Петриківського розпису, які будуть розписувати яйця. Розписне яйце буде коштувати в районі 5 грн. Всі, хто хоче взяти участь у майстер-класах, теж зможуть навчитися красиво розписувати крашанки», - сказала Маргарита Зотова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...