App Store Google Play

Дніпропетровські депутати просять припинити підвищення тарифів

08.04.2015 11:01
Дніпропетровські депутати просять припинити підвищення тарифів

Першим пунктом затвердженого порядку денного 63 сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання стало звернення депутатів Дніпропетровської міської ради VI скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

У зверненні зокрема зазначено:

«01.04.2015 підвищились тарифи на електроенергію, газ, тепло і гарячу воду для населення. З 01.05.2015 українців також очікує зростання цін на холодну воду. У середньому ціна на газ, що використовується населенням для приготування їжі та підігріву води, підвищиться в 6,1 рази. До березня 2017 року тарифи на електроенергію виростуть в 3,5 рази.

В умовах катастрофічного падіння рівня життя українців підвищення тарифів на комунальні послуги в таких розмірах насамперед вдарять по соціально незахищених верствах населення.

У Дніпропетровську 22.03.2015 та 04.04.2015 вже відбулись Марші соціальної справедливості, на яких громадськість висунула вимоги щодо необґрунтованого підвищення тарифів на комунальні послуги. З цього ж приводу до Дніпропетровської міської ради звертаються мешканці міста та громадські організації. Акції протестів розгорнулися і в інших регіонах країни.

Враховуючи вищевикладене, з метою уникнення зубожіння населення пропонуємо призупинити підвищення тарифів до моменту стабілізації економіки та зростання платоспроможності населення». 

Наведений текст був підтриманий більшістю присутніх – «ЗА» рішення проголосували 74 міських депутати. Пропозиція фракції «Солідарність – Блок Петра Порошенка» виключити Президента зі списку адресатів підтримки в залі не знайшла.

Як йдеться в рішенні, ініціатором звернення є громадська організація «Євромайдан - Дніпро» Ігоря Руденка та Миколи Кожушка.

Водночас альтернативний проект звернення, поданий фракцією Опозиційного Блоку, в якому пропонувалося ввести мораторій на зміну комунальних тарифів, був лише взятий депутатами до уваги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...