App Store Google Play

Дніпропетровщина в лідерах по кількості мільйонерів

08.04.2015 13:55
Дніпропетровщина в лідерах по кількості мільйонерів
Протягом перших трьох місяців поточного року громадянами України подано майже 194 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Як зазначається, загальна сума задекларованих доходів ста 13,8 мільярда гривень, визначено до сплати податку на доходи фізичних осіб - 289,8 мільйона гривень. Порівняно з минулим роком ці показники збільшились на 18% та 12% відповідно.

Найбільшу кількість декларацій подано у Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській та Харківській областях. Суттєво підвищився рівень декларування доходів громадян у Кіровоградській, Сумській та Полтавській областях.

За видами доходів найбільше громадянами декларувались доходи від заробітної плати (4,2 мільярда гривень), від успадкованого або отриманого в дарунок майна (3,7 мільярда гривень), інші доходи (3,5 млрд грн) та від продажу нерухомого (рухомого) майна (1,1 млрд грн).

Станом на 1 квітня 2015 року дохід понад 1 мільйон гривень задекларували 683 громадянина, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Правом на отримання податкової знижки скористалися понад 53 тис. осіб, сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, становить 71,9 млн грн.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...