App Store Google Play

Дніпропетровщина в лідерах по кількості мільйонерів

08.04.2015 13:55
Дніпропетровщина в лідерах по кількості мільйонерів
Протягом перших трьох місяців поточного року громадянами України подано майже 194 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Як зазначається, загальна сума задекларованих доходів ста 13,8 мільярда гривень, визначено до сплати податку на доходи фізичних осіб - 289,8 мільйона гривень. Порівняно з минулим роком ці показники збільшились на 18% та 12% відповідно.

Найбільшу кількість декларацій подано у Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській та Харківській областях. Суттєво підвищився рівень декларування доходів громадян у Кіровоградській, Сумській та Полтавській областях.

За видами доходів найбільше громадянами декларувались доходи від заробітної плати (4,2 мільярда гривень), від успадкованого або отриманого в дарунок майна (3,7 мільярда гривень), інші доходи (3,5 млрд грн) та від продажу нерухомого (рухомого) майна (1,1 млрд грн).

Станом на 1 квітня 2015 року дохід понад 1 мільйон гривень задекларували 683 громадянина, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Правом на отримання податкової знижки скористалися понад 53 тис. осіб, сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, становить 71,9 млн грн.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...