App Store Google Play

Будинок Крупського укріплять, бо він збудований з порушенням норм

08.04.2015 12:39
Будинок Крупського укріплять, бо він збудований з порушенням норм

В ході брифінгу по закінченні 63 сесії Дніпропетровської міської ради стали відомі подробиці скандального виділення коштів з міського бюджету на посилення основ фундаменту житлового комплексу «Славний», де за збігом обставин мешкає перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

Сам чиновник визнав, що дійсно мешкає у будинку по Симферопольській 11, але вважає себе не корупціоненером, а постраждалим!

Річ у тім, що будинок, у якому він з родиною купив квартиру, був збудований з порушенням норм і вимог безпеки містобудування. Це, за словами Крупського, підтвердила незалежна експертиза, проведена у 2011 році коштом мешканців будинку, об’єднаних в ОСББ «Славний». Будинок знаходиться на неукріпленому схилі й щодня з’їжджає приблизно на 1 міліметр.

ОСББ подало до суду на компанію-забудовника ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» (49000, м Дніпропетровськ, вул. Московська, 17, код ЄДРПОУ 23937028) і виграло суд. Будівельники мають відшкодувати ОСББ більше 3 млн грн на виконання додаткових робіт з укріплення фундаменту.

Поки ж стягнення коштів перебуває у процесі судового виконання, ОСББ попросив міськраду піти на зустріч і прокредитувати роботи з укріплення фундаменту.

За словами Крупського, як тільки на рахунку ОСББ з’являться кошти від забудовника, всі гроші, взяті в бюджеті, будуть повернуті місту.

Про те, хто в якості заступника міського голови підписував недоброчесному ТОВ дозволи і погодження на забудову і відведення землі, а також звідки у чесного чиновника знайшлося кілька мільйонів гривень на квартиру в елітній новобудові, залишилося поза увагою.


 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...