App Store Google Play

Будинок Крупського укріплять, бо він збудований з порушенням норм

08.04.2015 12:39
Будинок Крупського укріплять, бо він збудований з порушенням норм

В ході брифінгу по закінченні 63 сесії Дніпропетровської міської ради стали відомі подробиці скандального виділення коштів з міського бюджету на посилення основ фундаменту житлового комплексу «Славний», де за збігом обставин мешкає перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

Сам чиновник визнав, що дійсно мешкає у будинку по Симферопольській 11, але вважає себе не корупціоненером, а постраждалим!

Річ у тім, що будинок, у якому він з родиною купив квартиру, був збудований з порушенням норм і вимог безпеки містобудування. Це, за словами Крупського, підтвердила незалежна експертиза, проведена у 2011 році коштом мешканців будинку, об’єднаних в ОСББ «Славний». Будинок знаходиться на неукріпленому схилі й щодня з’їжджає приблизно на 1 міліметр.

ОСББ подало до суду на компанію-забудовника ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Трест реконструкції та розвитку» (49000, м Дніпропетровськ, вул. Московська, 17, код ЄДРПОУ 23937028) і виграло суд. Будівельники мають відшкодувати ОСББ більше 3 млн грн на виконання додаткових робіт з укріплення фундаменту.

Поки ж стягнення коштів перебуває у процесі судового виконання, ОСББ попросив міськраду піти на зустріч і прокредитувати роботи з укріплення фундаменту.

За словами Крупського, як тільки на рахунку ОСББ з’являться кошти від забудовника, всі гроші, взяті в бюджеті, будуть повернуті місту.

Про те, хто в якості заступника міського голови підписував недоброчесному ТОВ дозволи і погодження на забудову і відведення землі, а також звідки у чесного чиновника знайшлося кілька мільйонів гривень на квартиру в елітній новобудові, залишилося поза увагою.


 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...