App Store Google Play

Павелко запросить Шевченка працювати у ФФУ

07.04.2015 14:29
Павелко запросить Шевченка працювати у ФФУ
У Федерації футболу України не виключають можливості працевлаштування в структурі екс-гравця збірної України Андрія Шевченка. Про це в коментарі Сегодня заявив президент ФФУ Андрій Павелко.

"І Шевченко, і Тимощук, й інші лідери українського футболу неодмінно будуть нашими партнерами і друзями. Яким буде цей формат - робота в комітеті збірних, стратегічній раді при ФФУ або інший - покаже життя, спілкуватимемося.

Бажання має бути взаємним, наскільки я знаю, воно є. Але поки конкретних переговорів не було. Анатолій, приміром, ще пограє. Андрій закінчив тренерські курси, з ним потрібно говорити, як би він бачив співпрацю. Усім знайдеться робота. Лужний, приміром, вже включений у виконком ФФУ.

Найголовніше, щоб не поширювалися розмови, ніби це як-небудь зачіпає збірну. Збірна тут ні при чому. Там монолітний колектив. До її тренерського штабу - повна довіра.

Гра триває до фінального свистка. І рахунком на табло, який ми побачимо після фінального свистка, буде вихід нашої збірної на Євро-2016", - розповів Павелко.

Таким чином очільник ФФУ спростував інформацію, ніби він може пролобіювати призначення свого кума, Шевченка, коучем збірної замість Михайла Фоменка.

Також Павелко зявив, що очолить комітету збірних ФФУ.

"Раніше його очолював Коньков. Зараз, швидше за все, його очолю я", - каже Павелко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...