App Store Google Play

Павелко запросить Шевченка працювати у ФФУ

07.04.2015 14:29
Павелко запросить Шевченка працювати у ФФУ
У Федерації футболу України не виключають можливості працевлаштування в структурі екс-гравця збірної України Андрія Шевченка. Про це в коментарі Сегодня заявив президент ФФУ Андрій Павелко.

"І Шевченко, і Тимощук, й інші лідери українського футболу неодмінно будуть нашими партнерами і друзями. Яким буде цей формат - робота в комітеті збірних, стратегічній раді при ФФУ або інший - покаже життя, спілкуватимемося.

Бажання має бути взаємним, наскільки я знаю, воно є. Але поки конкретних переговорів не було. Анатолій, приміром, ще пограє. Андрій закінчив тренерські курси, з ним потрібно говорити, як би він бачив співпрацю. Усім знайдеться робота. Лужний, приміром, вже включений у виконком ФФУ.

Найголовніше, щоб не поширювалися розмови, ніби це як-небудь зачіпає збірну. Збірна тут ні при чому. Там монолітний колектив. До її тренерського штабу - повна довіра.

Гра триває до фінального свистка. І рахунком на табло, який ми побачимо після фінального свистка, буде вихід нашої збірної на Євро-2016", - розповів Павелко.

Таким чином очільник ФФУ спростував інформацію, ніби він може пролобіювати призначення свого кума, Шевченка, коучем збірної замість Михайла Фоменка.

Також Павелко зявив, що очолить комітету збірних ФФУ.

"Раніше його очолював Коньков. Зараз, швидше за все, його очолю я", - каже Павелко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...