App Store Google Play

Нардепи Денисенко та Купрій вийшли з президентської фракції

07.04.2015 14:11
Нардепи Денисенко та Купрій вийшли з президентської фракції

Народні депутати Андрій Денисенко та Віталій Купрій вийшли з фракції "Блоку Петра Порошенка". Про це оголосив віце-спікер Андрій Парубій наприкінці ранкового засідання Верховної Ради.

Як повідомив Парубій, заяви нардепів надійшли до секретаріату Верховної Ради.

Як відомо, раніше повідомлялось, що заяви про вихід з фракції написали четверо дніпропетровських депутатів - крім згаданих вище, також Валентин Дідич та Олександр Дубінін.

Нагадаємо, що нардепи заявили про вихід з фракції у зв'язку із незгодою з політикою Президента.

"Своїм обранням я завдячую своїм вибоцрям - мешканцям 26 виборчого округу міста Дніпропетровська, де я живу. Як депутат-мажоритарник, я вправі зробити цей крок з огляду на обставини, які боляче вдарили по безпеці і стабільності у Дніпропетровській області як такій, яка є системотворчою для національної безпеки", - прокоментував своє рішення Денисенко.

Нагадаємо, що нардеп-мажоритарник отримав на окрузі 36% голосів виборців. Водночас, "Блок Петра Порошенка" підтримали 21% мешканців округу. 

Водночас, нардепи, які залишили фракцію, підкреслили, що не планують переходити в опозицію і не мають намірів увійти до іншої фракції. обіцяють голосувати разом з колегами за законопроекти Президента і колег з коаліції, які сприятимуть, які є корисними для зміцнення обороноздатності країни, підвищення іміджу України в Європі, а також будуть корисними для втілення реформ, про які йшлося під час виборчої кампанії.

"Наш вихід - це не означає, що ми проти всього. Ми - "за" європейський вибір України, "за" добробут в кожній родині, "за" верховенство права, "за" парламентаризм і демократію в країні", - підкреслив Віталій Купрій і запросив депутатів, які поділяють ті самі цінності, до співпраці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...