App Store Google Play

Нардепи Денисенко та Купрій вийшли з президентської фракції

07.04.2015 14:11
Нардепи Денисенко та Купрій вийшли з президентської фракції

Народні депутати Андрій Денисенко та Віталій Купрій вийшли з фракції "Блоку Петра Порошенка". Про це оголосив віце-спікер Андрій Парубій наприкінці ранкового засідання Верховної Ради.

Як повідомив Парубій, заяви нардепів надійшли до секретаріату Верховної Ради.

Як відомо, раніше повідомлялось, що заяви про вихід з фракції написали четверо дніпропетровських депутатів - крім згаданих вище, також Валентин Дідич та Олександр Дубінін.

Нагадаємо, що нардепи заявили про вихід з фракції у зв'язку із незгодою з політикою Президента.

"Своїм обранням я завдячую своїм вибоцрям - мешканцям 26 виборчого округу міста Дніпропетровська, де я живу. Як депутат-мажоритарник, я вправі зробити цей крок з огляду на обставини, які боляче вдарили по безпеці і стабільності у Дніпропетровській області як такій, яка є системотворчою для національної безпеки", - прокоментував своє рішення Денисенко.

Нагадаємо, що нардеп-мажоритарник отримав на окрузі 36% голосів виборців. Водночас, "Блок Петра Порошенка" підтримали 21% мешканців округу. 

Водночас, нардепи, які залишили фракцію, підкреслили, що не планують переходити в опозицію і не мають намірів увійти до іншої фракції. обіцяють голосувати разом з колегами за законопроекти Президента і колег з коаліції, які сприятимуть, які є корисними для зміцнення обороноздатності країни, підвищення іміджу України в Європі, а також будуть корисними для втілення реформ, про які йшлося під час виборчої кампанії.

"Наш вихід - це не означає, що ми проти всього. Ми - "за" європейський вибір України, "за" добробут в кожній родині, "за" верховенство права, "за" парламентаризм і демократію в країні", - підкреслив Віталій Купрій і запросив депутатів, які поділяють ті самі цінності, до співпраці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...