App Store Google Play

Оточення екс-мера Дніпропетровська зняло арешт із розтрачених 74 млн.грн

06.04.2015 09:30
Оточення екс-мера Дніпропетровська зняло арешт із розтрачених 74 млн.грн

Прокуратура не змогла арештувати 74,30 млн.грн., що були розтрачені ДПП «Кривбаспромводопостачання». Про це свідчить ухвала Апеляційного суду Дніпропетровської області від 30 березня.

Встановлено, що протягом 2010-2014 рр. ДПП «Кривбаспромводопостачання» перерахувало ДП «Дніпромашзбагачення» 74,30 млн.грн. начебто за надання останнім послуг з використання корисної моделі № 45263 «Спосіб керування насосною станцією» (патент), яка начебто дозволяє економити електроенергію на підприємстві.

У свою чергу «Дніпромашзбагачення» перерахувало отримані гроші на рахунки пов'язаних підприємств у вигляді фінансової допомоги, в тому числі й ТОВ «Юридично-консалтингова компанія «Апріорі».

Прокуратура стверджує, що кошти перераховувались безпідставно і має місце розтрата коштів держпідприємства в особливо великих розмірах.

13 березня Жовтневий райсуд м.Дніпропетровська арештував 74,3 млн грн. на рахунках «ЮКК «Апріорі».

Але апеляційний суд за скаргою директора компанії «Апріорі» цю ухвалу скасував і визнав арешт коштів передчасним, а клопотання прокуратури - необґрунтованим. Суд виходив з того, що службовим особам «ЮКК «Апріорі» не вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Керівника ДП «Дніпромашзбагачення» за рішенням суду взято під варту і та визначено заставу в розмірі 74,3 млн грн. Термін тримання під вартою закінчується 28 квітня. За даними держреєстру, керівником ДП «Дніпромашзбагачення» є Оксана Акименко.

«Дніпромашзбагачення» є дочірнім підприємством ТОВ «Апостолівагромаш», яким до жовтня 2011 володів Максим Романенко, секретар Дніпропетровської міської ради. Донедавна Романенко був в.о. мера Дніпропетровська. Майже одночасно з відкриттям провадження по «Дніпромашзбагаченню» було звільнено самого Романенка зі звинуваченнями в корупції.

Сьогодні «Апостолівагромаш» записаний на депутата Дніпропетровської міськради Наталію Луценко, Оксану Рабковську і Романа Сорочака.

Засновником «Юридично-консалтингової компанії «Апріорі» до початку 2012 року був Сергій Діденко, відомий як депутат Дніпродзержинської міськради від Партії регіонів. Потім «Апріорі» переписали на Євгенію Палій, яка також значиться директором.

Євгенія Палій є партнеркою по ТОВ «Юрик-Ком» Сергія Литвиненка, який у 2012 році балотувався до Верховної Ради від ВО «Свобода». В офіційній біографії Литвиненко вказав, що працював начальником відділу у ТОВ «Фактор Д», власником якого є «Парісіфія Трейдінг Лтд». Підписантом фірми «Фактор Д» є той самий Роман Сорочак, на якого оформлено частку в «Апостолівагромаш».

 НАШІ ГРОШІ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...