App Store Google Play

Оточення екс-мера Дніпропетровська зняло арешт із розтрачених 74 млн.грн

06.04.2015 09:30
Оточення екс-мера Дніпропетровська зняло арешт із розтрачених 74 млн.грн

Прокуратура не змогла арештувати 74,30 млн.грн., що були розтрачені ДПП «Кривбаспромводопостачання». Про це свідчить ухвала Апеляційного суду Дніпропетровської області від 30 березня.

Встановлено, що протягом 2010-2014 рр. ДПП «Кривбаспромводопостачання» перерахувало ДП «Дніпромашзбагачення» 74,30 млн.грн. начебто за надання останнім послуг з використання корисної моделі № 45263 «Спосіб керування насосною станцією» (патент), яка начебто дозволяє економити електроенергію на підприємстві.

У свою чергу «Дніпромашзбагачення» перерахувало отримані гроші на рахунки пов'язаних підприємств у вигляді фінансової допомоги, в тому числі й ТОВ «Юридично-консалтингова компанія «Апріорі».

Прокуратура стверджує, що кошти перераховувались безпідставно і має місце розтрата коштів держпідприємства в особливо великих розмірах.

13 березня Жовтневий райсуд м.Дніпропетровська арештував 74,3 млн грн. на рахунках «ЮКК «Апріорі».

Але апеляційний суд за скаргою директора компанії «Апріорі» цю ухвалу скасував і визнав арешт коштів передчасним, а клопотання прокуратури - необґрунтованим. Суд виходив з того, що службовим особам «ЮКК «Апріорі» не вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Керівника ДП «Дніпромашзбагачення» за рішенням суду взято під варту і та визначено заставу в розмірі 74,3 млн грн. Термін тримання під вартою закінчується 28 квітня. За даними держреєстру, керівником ДП «Дніпромашзбагачення» є Оксана Акименко.

«Дніпромашзбагачення» є дочірнім підприємством ТОВ «Апостолівагромаш», яким до жовтня 2011 володів Максим Романенко, секретар Дніпропетровської міської ради. Донедавна Романенко був в.о. мера Дніпропетровська. Майже одночасно з відкриттям провадження по «Дніпромашзбагаченню» було звільнено самого Романенка зі звинуваченнями в корупції.

Сьогодні «Апостолівагромаш» записаний на депутата Дніпропетровської міськради Наталію Луценко, Оксану Рабковську і Романа Сорочака.

Засновником «Юридично-консалтингової компанії «Апріорі» до початку 2012 року був Сергій Діденко, відомий як депутат Дніпродзержинської міськради від Партії регіонів. Потім «Апріорі» переписали на Євгенію Палій, яка також значиться директором.

Євгенія Палій є партнеркою по ТОВ «Юрик-Ком» Сергія Литвиненка, який у 2012 році балотувався до Верховної Ради від ВО «Свобода». В офіційній біографії Литвиненко вказав, що працював начальником відділу у ТОВ «Фактор Д», власником якого є «Парісіфія Трейдінг Лтд». Підписантом фірми «Фактор Д» є той самий Роман Сорочак, на якого оформлено частку в «Апостолівагромаш».

 НАШІ ГРОШІ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...