App Store Google Play

Оголошено конкурс "Бібліотека - це модно!"

06.04.2015 17:57
Оголошено конкурс "Бібліотека - це модно!"
Дніпропетровська Центральна міська бібліотека проводить міський конкурс плакату «Бібліотека - це модно!»

Метою Конкурсу є популяризація бібліотек міста, презентація авторської концепції сучасних художників і графічних дизайнерів на задану тему, залучення населення до бібліотек за допомогою засобів візуальної культури. 

Конкурсна робота складається із власне графічного малюнка та пояснювального тексту (напису-слогану). Графічна частина конкурсної роботи повинна відповідати обраному слогану. Кращий девіз буде відзначений окремо.

Організатори зазначають, що не розглядатимуться роботи, які не відповідають конкурсним умовам, порушують законодавство України, носять антисоціальний характер, розпалюють расову, міжнаціональну, релігійну ворожнечу, містять нецензурні вирази, образливі або порнографічні матеріали тощо. Зміст плакату повинен мати позитивний і життєстверджуючий характер.

Конкурсні роботи приймаються до 31 травня 2015 року на електронну скриньку [email protected] з позначкою «Конкурс плакатів».

Плакати будуть оприлюднені на сайті Центральної міської бібліотеки. До участі у конкурсі запрошуються усі бажаючі віком від 18 років.

За підсумками конкурсу будуть проведені виставки найкращих плакатів, а роботи переможців використаються для соціальної реклами бібліотек. Під час церемонії нагородження буде організовано мультимедійний перегляд робіт учасників конкурсу, в художній галереї бібліотеки буде відкрита виставка плакатів учасників конкурсу. Плакати учасників роздруковуються і будуть розміщені на майданчиках Дніпропетровська під час святкування Дня міста - 2015 та в залах міських бібліотек Дніпропетровська.

З деталями конкурсу можна ознайомитись на сайті

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...