App Store Google Play

Дмитро Ярош став радником головнокомандувача Збройних сил України

06.04.2015 09:39
Дмитро Ярош став радником головнокомандувача Збройних сил України

Провідник Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Дмитро Ярош офіційно став радником головнокомандувача Збройних сил України Віктора Муженка.

Про це генерал-полковник Віктор Муженко та Дмитро Ярош домовилися учора під час зустрічі в Генеральному штабі ЗС України, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Бійці ДУК в багатьох боях гідно проявили свою високу мотивованість та бойовий дух. Їх досвід та знання працюватимуть на розвиток усіх Збройних Сил. Ми розуміємо потреби змін та підвищення ефективності на всіх ланках роботи армії. Ми також розглядаємо різні моделі розвитку резервних підрозділів Збройних Сил. Ми розроблятимемо проекти змін та втілюватимемо їх в життя попри зовнішню агресію та внутрішній опір тих, хто реформ не хоче. Ми зібрали усіх патріотів та захисників України під єдиним командуванням", - сказав Віктор Муженко.

Дмитро Ярош у свою чергу підкреслив, що єдність є ключовою умовою подальшої успішної боротьби. Він сказав, що готовий вибудовувати взаємодію та інтеграцію добровольчих батальйонів у ЗСУ.

"ДУК , виконуючи спільні з армією завдання, готовий підпорядковуватись армійському керівництву у питаннях, пов'язаних з обороною держави від зовнішнього ворога, та дає можливість кожному патріоту захищати Україну", - сказав Ярош.

За словами провідника "Правого сектору", хтось мобілізується в армію, а хтось іде у волонтери, водночас є велика частина добровольців, які з різних причин не можуть воювати безперервно, але готові воювати на ротаційній основі.

"Ми шукатимемо також законодавчого відображення цих реалій ведення війни зокрема і для побудови соціального захисту таких бійців та їхніх сімей", - зазначив новий радник головнокомандувача ЗСУ.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...