App Store Google Play

Дмитро Ярош став радником головнокомандувача Збройних сил України

06.04.2015 09:39
Дмитро Ярош став радником головнокомандувача Збройних сил України

Провідник Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Дмитро Ярош офіційно став радником головнокомандувача Збройних сил України Віктора Муженка.

Про це генерал-полковник Віктор Муженко та Дмитро Ярош домовилися учора під час зустрічі в Генеральному штабі ЗС України, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Бійці ДУК в багатьох боях гідно проявили свою високу мотивованість та бойовий дух. Їх досвід та знання працюватимуть на розвиток усіх Збройних Сил. Ми розуміємо потреби змін та підвищення ефективності на всіх ланках роботи армії. Ми також розглядаємо різні моделі розвитку резервних підрозділів Збройних Сил. Ми розроблятимемо проекти змін та втілюватимемо їх в життя попри зовнішню агресію та внутрішній опір тих, хто реформ не хоче. Ми зібрали усіх патріотів та захисників України під єдиним командуванням", - сказав Віктор Муженко.

Дмитро Ярош у свою чергу підкреслив, що єдність є ключовою умовою подальшої успішної боротьби. Він сказав, що готовий вибудовувати взаємодію та інтеграцію добровольчих батальйонів у ЗСУ.

"ДУК , виконуючи спільні з армією завдання, готовий підпорядковуватись армійському керівництву у питаннях, пов'язаних з обороною держави від зовнішнього ворога, та дає можливість кожному патріоту захищати Україну", - сказав Ярош.

За словами провідника "Правого сектору", хтось мобілізується в армію, а хтось іде у волонтери, водночас є велика частина добровольців, які з різних причин не можуть воювати безперервно, але готові воювати на ротаційній основі.

"Ми шукатимемо також законодавчого відображення цих реалій ведення війни зокрема і для побудови соціального захисту таких бійців та їхніх сімей", - зазначив новий радник головнокомандувача ЗСУ.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...