App Store Google Play

Зміна міжміських та приміських тарифів: перевізники тиснуть, ОДА рахує

03.04.2015 10:26
Зміна міжміських та приміських тарифів: перевізники тиснуть, ОДА рахує
У зв’язку з тим, що протягом останнього часу змінюються ціни на паливно-мастильні матеріали та курс долара, в області будуть переглянуті тарифи на міжміські та приміські маршрути.
 
Про це під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління інфраструктури облдержадміністрації – начальник відділу транспорту та зв’язку Тимур Швець.
 
«Зараз ще недоцільно казати, як саме зміняться тарифи. Це залежить від того, яка буде ситуація на ринку паливно-мастильних матеріалів (адже саме вони становлять 60% при формуванні тарифу), та чи змінюватиметься вартість курсу долара (бо на 90% запасні частини іноземного виробництва). Наразі ми разом із фахівцями аналізуємо ситуацію і чекаємо прийняття відповідного розпорядження», – сказав Тимур Швець.
 
Тарифи будуть змінені відповідно до економічно обґрунтованих розрахунків, які нададуть автомобільні перевізники регіону. Вартість проїзду буде встановлено на кожному маршруті в залежності від його рентабельності.
 
На думку голови обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Андрія Берчука, буде встановлено граничний тариф, як такий, що пройшов обговорення. Але, враховуючи соціально-економічні показники, автомобільними перевізниками будуть застосовуватись менші тарифи, які безпосередньо і будуть погоджені облдержадміністрацією.
 
«Це буде поступовий перехід, а компромісні варіанти дозволять перевізникам працювати більш безпечно і якісно», – зазначив Андрій Берчук.
Очікується, що нове розпорядження облдержадміністрації щодо тарифів на міжміські та приміські маршрути набуде чинності 20 квітня. Наразі його проект розглядається Держкомпідприємством та Антимонопольним комітетом області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...