App Store Google Play

Зміна міжміських та приміських тарифів: перевізники тиснуть, ОДА рахує

03.04.2015 10:26
Зміна міжміських та приміських тарифів: перевізники тиснуть, ОДА рахує
У зв’язку з тим, що протягом останнього часу змінюються ціни на паливно-мастильні матеріали та курс долара, в області будуть переглянуті тарифи на міжміські та приміські маршрути.
 
Про це під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління інфраструктури облдержадміністрації – начальник відділу транспорту та зв’язку Тимур Швець.
 
«Зараз ще недоцільно казати, як саме зміняться тарифи. Це залежить від того, яка буде ситуація на ринку паливно-мастильних матеріалів (адже саме вони становлять 60% при формуванні тарифу), та чи змінюватиметься вартість курсу долара (бо на 90% запасні частини іноземного виробництва). Наразі ми разом із фахівцями аналізуємо ситуацію і чекаємо прийняття відповідного розпорядження», – сказав Тимур Швець.
 
Тарифи будуть змінені відповідно до економічно обґрунтованих розрахунків, які нададуть автомобільні перевізники регіону. Вартість проїзду буде встановлено на кожному маршруті в залежності від його рентабельності.
 
На думку голови обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Андрія Берчука, буде встановлено граничний тариф, як такий, що пройшов обговорення. Але, враховуючи соціально-економічні показники, автомобільними перевізниками будуть застосовуватись менші тарифи, які безпосередньо і будуть погоджені облдержадміністрацією.
 
«Це буде поступовий перехід, а компромісні варіанти дозволять перевізникам працювати більш безпечно і якісно», – зазначив Андрій Берчук.
Очікується, що нове розпорядження облдержадміністрації щодо тарифів на міжміські та приміські маршрути набуде чинності 20 квітня. Наразі його проект розглядається Держкомпідприємством та Антимонопольним комітетом області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...