App Store Google Play

«УДАР» допоможе органам соцзахисту Дніпропетровщини, - Руслан Колєсніков

03.04.2015 10:29
«УДАР» допоможе органам соцзахисту Дніпропетровщини, - Руслан Колєсніков
У зв'язку з введенням нових тарифів на комунальні послуги питання про субсидії дуже актуальне. Для багатьох людей вони стануть суттєвою допомогою при розрахунку за споживання газу, електроенергії та води. Але державні органи влади сьогодні поки не в змозі забезпечити належний рівень інформування населення.
 
Так, багато жителів Дніпропетровщини навіть не знають про те, що введено новий принцип нарахування субсидій, який максимально спрощує процедуру оформлення, говорить голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
 
«У ці дні потрібно забезпечити максимально широке інформування мешканців регіону про механізм дії і порядок нарахування субсидій. Це пряма відповідальність соціальних служб, їхня пряма компетенція. Важливо оперативно донести максимально повну інформацію. Це обов'язок держави - не тільки надати послугу, але і забезпечити її адресність», - підкреслив політик.
 
У зв'язку з цим партія «УДАР» починає інформаційну акцію «Знай свої права», аби поширити серед населення інформаційні матеріали про нові субсидії.
 
«Вже наступного тижня ми забезпечимо виготовлення і розповсюдження в Дніпропетровську листівок і буклетів, які наочно та доступно розкажуть про те, хто і як має право на підтримку держави. Цього року перелік категорій населення, які мають право на субсидії, максимально розширено. Окрім того, потрібно мінімум документів для її отримання. Люди повинні знати, як та на скільки захищені їхні законні права», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.
 
Також, за словами Руслана Колєснікова, окрім Дніпропетровська акція пройде також у Дніпродзержинську, Нікополі, Новомосковську та інших населених пунктах області.
 
«Волонтери партії підтримають будь-які ініціативи, спрямовані на захист інтересів людей. Ми допоможемо органам соцзахисту значною мірою виконати цей обсяг роботи. Наша акція істотно покращить рівень інформування населення. Це приклад, коли потрібні координовані зусилля органів влади та громадськості», - підкреслив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...