App Store Google Play

Прокурора Дніпропетровщини звільнили за готовність арештувати Вілкула

03.04.2015 11:43
Прокурора Дніпропетровщини звільнили за готовність арештувати Вілкула

Прокурора Дніпропетровської області звільнили за те, що він був готовий арештувати Вілкула. У цьому переконаний народний депутат Віталій Купрій.

"Декілька днів тому з посади прокурора Дніпропетровської області був звільнений один з найкращих прокурорів сьогодення Валерій Романов. Генпрокурор понизив його а посаді і перевів працювати у Миколаївську область. Причиною тому явилась безпрецедентна рішучість і принциповість Романова у розслідувані злочинів режиму Януковича, а саме клану Ахметова-Вілкула", - пише Купрій на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, що в кінці грудня минулого року під тиском громадськості область залишив скандально відомий прокурор Роман Федик. Саме ця особа заблокувала розслідування резонансних злочинів проти учасників Євромайдану, а також покрила численні корупційні схеми команди Олександра Вілкула.

"Новий прокурор області Романов лише за 3 місяця своєї роботи спромігся відкрити і почати розслідувати біля десяти резонансних кримінальних справ, за якими вже арештовано заступника голови облради Науменка і екс-заступника губернатора Ботвінова. Ціла низка злочинців-регіоналів, які брали участь у розкраданні майна громади і займали високі посади в системі влади зараз знаходяться в розшуці", - пояснює нардеп.

Відтак, на переконання політика, звільнення прокурора в такий момент є нічим іншим, як реакцією на те, що останній виявив чітку ієрархію злочинної організації, яка діяла за часів Януковича в Дніпропетровській області.

"Очолював банду Олександр Вілкул - голова обласної організації Партії регіонів. Саме він надавав вказівки екс-губернатору Колєснікову і голові облради Удоду як жорстоко треба розганяти Євромайдан. Без погодження з Вілкулом не відбувалось жодної махінації з бюджетними грошима та майном громади. Далі по сходинкам ієрархії Парті регіонів злочинні накази передавались в міста, селища і села", - говорить Купрій.

За даними народного депутата, масштаби виявленого Романовим злочину є вражаючими. На виконання наказу генпрокуратури він намагався погодити з керівництвом відкриття кримінального провадження проти Вілкула за статтею 255 Кримінального кодексу, яка передбачає до 12 років тюрми. Проте за вказівкою Генпрокурора Шокіна його підлегла пані Пасічник таке погодження не дала.

"Вчора я отримав лист від заступника генпрокурора Олега Заліска, який посилається на те, що начебто мова про Вілкула, як організатора злочинів, взагалі ніде не йшла. Мене це вкрай обурило, оскільки я особисто був свідком цих подій, знаю позицію Романова і навіть писав відповідну скаргу, щоб добитися справедливості в цьому питанні. Проте замість того, щоб встати на сторону законності, ГПУ звільняє невгодного облпрокурора і фактично сприяє уникненню бандою Вілкула кримінальної відповідальності", - пише Віталій Купрій..

Нардеп пообіцяв, що незважаючи на таку позицію генпрокуратури, він разом із колегами продовжить боротьбу за те, щоб в країні нарешті запанував принцип невідворотності покарання за вчинений злочин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...