App Store Google Play

Порошенко звільнив дев'ятьох голів РДА на Дніпропетровщині

02.04.2015 14:16
Порошенко звільнив дев'ятьох голів РДА на Дніпропетровщині

Президент звільнив з посади голів дев'яти з 22 райдержадміністрацій Дніпропетровської області. Відповідні укази опублікувала прес-служба президента.

Зокрема звільнено голів Верхньодніпровської РДА Олега Ковальчука, Дніпропетровської РДА Едуарда Підлубного, Межівської РДА Володимира Зражевського, Новомосковської РДА Наталію Коломенську, Петриківської РДА Андрія Столбченка, П’ятихатської РДА Володимира Підлісняка, Солонянської РДА Петра Швеця, Софіївської РДА Віталія Ащаулова, Юр’ївської РДА Тамару Біловол.

Як відомо, 26 березня президент України призначив головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка. 

Присутній на заході екс-голова області Ігор Коломойський повідомив, що взяв безпосередню участь в обговоренні кандидатури нового очільника області і повністю згоден з вибором президента. Зі свого боку Коломойський пообіцяв допомогу новому голові ОДА в забезпеченні порядку в регіоні.

Як повідомлялося, вночі 25 березня президент Петро Порошенко звільнив Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА. В.о. обов’язки голови ОДА був призначений Резніченко.

Нагадаємо, Резніченко був призначений головою Запорізької ОДА 21 лютого.

З 2003 року Резніченко займав посаду віце-президента ТОВ "Український медіа холдинг" (головою холдингу був нинішній голова АП Борис Ложкін), де займався переважно напрямком радіомовлення. З серпня 2014 він очолив Український державний центр радіочастот.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...